Audi Axiaal gewricht / spoorstang
Vooras rechts, Vooras links, M16x1,5, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 288 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 226 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 314 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 252 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 331 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, Vooras links, M16x1,5, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 350 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 234 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 234 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 428 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, Met moer, M16 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 191 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 234 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 16 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 16 x 1,5 |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, met borgmoer, M 14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 332 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 311 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Buitendiameter 1 [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M 16 x 1,5 |
- -60%
M16x1,5MM, M16x1,5mm
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5MM |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5mm |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 252 |
- -43%
Vooras, Part of 7L0422803D, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 7L0422803D |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 288 |
- -70%
Vooras, 4F0422821D, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4F0422821D |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 140 |
- -47%
Vooras, 4H0422810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4H0422810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 226 |
- -42%
Vooras, 6C0423810C, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6C0423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -51%
Vooras, 8E0422821C, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8E0422821C |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 128 |
- -24%
Vooras, 8N0422803D, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8N0422803D |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 333 |
- -11%
Vooras, 5WA423810C, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 5WA423810C |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 306 |
- -51%
Vooras, 1J0422821A, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0422821A |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 338 |
- -27%
Vooras, Part of 1J0422803H, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 1J0422803H |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 320 |
- -26%
Vooras links, Part of 811419801E, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | Part of 811419801E |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
- -45%
Vooras rechts, Part of 811419802J, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | Part of 811419802J |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
- -73%
Vooras, 1K0423810A, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0423810A |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 310 |
- -39%
Met rechtse schroefdraad, Vooras, 1J0422804B, 1J0422803B
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1J0422804B, 1J0422803B |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
M 14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -21%
