Audi Veerpootlager & rubber
Achteras rechts, Achteras links, 8W0 513 353, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 8W0 513 353 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 4A0 412 377 C, 4A0 412 377 B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 4A0 412 377 C, 4A0 412 377 B, 4A0 412 377 A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, met ingebouwd kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
A 450 330 00 51, 95VW-3K031-AA, 450 330 00 51
| Voor OE nummer | A 450 330 00 51, 95VW-3K031-AA, 7201848, 357 412 249 A, 1J0 412 249 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 4D0 412 377 F, 4D0 412 377 D
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 4D0 412 377 F, 4D0 412 377 D |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
36957 01, 25346 01, Vooras rechts, Vooras links
| Alternatieve reparatieset | 36957 01, 25346 01 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1J0 412 331 C, 1J0 412 331 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 8E0 513 353 C, 8E0 513 353 B
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 8E0 513 353 C, 8E0 513 353 B, 8E0 513 253 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 8E0 412 377 C, 8E0 412 377
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8E0 412 377 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
31770 01, Vooras rechts, Vooras links, 1KD 412 331 A
| Alternatieve reparatieset | 31770 01 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1KD 412 331 A, 1K0 412 331 C, 1K0 412 331 B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39892 01 |
| Aantal per as | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 4F0 513 353 D, 4F0 513 353 C
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 4F0 513 353 D, 4F0 513 353 C, 4F0 513 353 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 3C0 513 353 C, 3C0 513 353
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 3C0 513 353 C, 3AD 513 353, 1KD 513 353 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 39813 01 |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
31771 01, Vooras rechts, Vooras links, 6Q0 412 331 B
| Alternatieve reparatieset | 31771 01 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6Q0 412 331 B, 6N0 412 331 E |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
6N0 412 249 E, 6N0 412 249 D, 6N0 412 249 C, 6N0 412 249 B
| Voor OE nummer | 6N0 412 249 E, 6N0 412 249 D, 6N0 412 249 C, 6N0 412 249 B, 1K0 412 249 B |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 8K0 412 377 A, 8 K0 412 377 C
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8K0 412 377 A, 8 K0 412 377 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 8K0 412 377 D, 8K0 412 377 B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8K0 412 377 D, 8K0 412 377 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 6R0 513 353 B, 6R0 513 353
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6R0 513 353 B, 1J0 513 353 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
955 343 018 00, 7L0 412 327 A, Er is geen kogellager nodig
| Voor OE nummer | 955 343 018 00, 7L0 412 327 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
6R0 412 249, Vooras rechts, Vooras links
| Voor OE nummer | 6R0 412 249 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 5Q0 513 353 H, Er is geen kogellager nodig
| Diameter steun [mm] | 11,2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 5Q0 513 353 H |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Diameter behuizing drukaanslag [mm] | 56 |
| Aantal per as | 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5Q0 412 249 F, 5Q0 412 249 E, Vooras rechts
| Voor OE nummer | 5Q0 412 249 F, 5Q0 412 249 E |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -47%
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,2 |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -13%
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -44%
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,2 |
| Gewicht [kg] | 0,400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -68%
Zonder lager, Ovaal, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,6 |
| Gewicht [kg] | 0,360 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Vorm | Ovaal |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
