Veerpootlager & rubber online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Veerpootlager & rubber van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Alfa Romeo
- Alpina
- Audi
- Austin
-
Toon minder Toon meer
- Autobianchi
- BMW
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dodge
- Ds
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Geo
- Gmc
- Honda
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Marcos
- Mazda
- Mercedes
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Renault
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Tesla
- Toyota
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Yugo
- Zastava
802 445, Vooras rechts, Vooras links, A 204 320 12 73
| Alternatieve reparatieset | 802 445 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | A 204 320 12 73, A 204 320 00 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, 4 66 774, 4 36 774
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 55703318, 4 66 774, 4 36 774 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer paar | 802 451 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 8K0 412 377 A, 8 K0 412 377 C
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8K0 412 377 A, 8 K0 412 377 C |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, 802 524, 54325-ED02A, 54325-ED00A
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 802 524 |
| Voor OE nummer | 54325-ED02A, 54325-ED00A, 54321-JG02B, 54321-JG01B, 54321-JD00B |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 51963726, 51928745, 51890880, 51839931, 51804748, 5038 J8, 5038 G7, 5038 G3, 16 092 746 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 287 |
| Artikelnummer paar | 802 529 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
802 538, Vooras rechts, Vooras links, 5038 91
| Alternatieve reparatieset | 802 538 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5038 91, 5038 49 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Aantal per as | 2 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 3M51-18A116-GB
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 3M51-18A116-GB, 30714349, 30678433, 1490983, 06031054 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -29%
Onderste deel, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links
| Sectie | Onderste deel |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6 771 738, 33 50 6 771 738 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -14%
Bovenste deel, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links
| Sectie | Bovenste deel |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 6 771 737, 33 50 6 771 737 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -31%
Achteras rechts, Achteras links, 8V51-18A116-AA
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 8V51-18A116-AA, 1535299 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -25%
Vooras rechts, Vooras links, A 169 320 00 73, 169 320 00 73
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | A 169 320 00 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ingebouwd kogellager |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 285 |
| Aantal per as | 2 |
- -27%
Achteras links, Er is geen kogellager nodig, 802 624
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor OE nummer | 55701902 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Artikelnummer paar | 802 624 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Er is geen kogellager nodig
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Aantal per as | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
803 024, Vooras rechts, Vooras links, 5QD 412 331 C
| Alternatieve reparatieset | 803 024 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5QD 412 331 C, 5QD 412 331 A, 5Q0 412 331 E, 5Q0 412 331 D, 5Q0 412 331 C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager |
| Aantal per as | 2 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 5Q0 513 353 H, Er is geen kogellager nodig
| Diameter steun [mm] | 11,2 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 5Q0 513 353 H |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Er is geen kogellager nodig |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Diameter behuizing drukaanslag [mm] | 56 |
| Aantal per as | 2 |
- -13%
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
- -30%
Vooras rechts, Vooras links, 803 283
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Per twee vervangen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 803 283 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,4 |
| Gewicht [kg] | 0,900 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -54%
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 0,500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6 |
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 0,900 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -55%
MK147R, met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,1 |
| Gewicht [kg] | 1,700 |
| Artikelnummer paar | MK147R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -22%
MK153L, met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,1 |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
| Artikelnummer paar | MK153L |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MK152R, met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,1 |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
| Artikelnummer paar | MK152R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MK154R, met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,1 |
| Gewicht [kg] | 1,800 |
| Artikelnummer paar | MK154R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,1 |
| Gewicht [kg] | 1,600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -33%
Zonder lager, MK212L, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 0,800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Artikelnummer paar | MK212L |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder lager, MK211R, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 0,800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Artikelnummer paar | MK211R |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -45%
MK264L, Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,1 |
| Gewicht [kg] | 1,400 |
| Artikelnummer paar | MK264L |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -27%
Zonder lager, MK291L, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,3 |
| Gewicht [kg] | 1,700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Artikelnummer paar | MK291L |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
