Toyota Roetfilter
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 5,15 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet
| Materiaal | Cordieriet |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9-103R, PP11025B, PP11025A, FK11025
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11025B, PP11025A, FK11025 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E24-103R, PP11247B, PP11247A, FK11247
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11247B, PP11247A, FK11247 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E24-103R, PP11351A, FK11351, Cordieriet
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11351A, FK11351 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5
| Materiaal | Cordieriet |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 6
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen met roetfilter, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met roetfilter |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 54.15006 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 5,600 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -21%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 6,5 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 480 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -23%
Cordieriet, Euro 4, voor stuur links/rechts, overwegend lange afstanden
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Overwegend lange afstanden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Meerdelig | Eendelig |
| Aanvullende informatie | Easy2Fit – PARTNERED with Faurecia |
E9-103R, PP11060B, PP11060A, FK11060
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11060B, PP11060A, FK11060 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -1%
E24-103R, PP11247B, PP11247A, FK11247
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11247B, PP11247A, FK11247 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -23%
E24-103R, PP11351A, FK11351, Siliciumcarbide
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11351A, FK11351 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -23%
Siliciumcarbide, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -10%
Siliciumcarbide, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -5%
Siliciumcarbide, Euro 6, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -24%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -21%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -24%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -28%
Siliciumcarbide, Euro 5, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -21%
