Suzuki Roetfilter
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 4 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -27%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 6,2 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 52.15004 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
E20-103R, PP11256B, PP11256A, FK11256
| Controleteken | E20-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11256B, PP11256A, FK11256 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E57-103R, FK11403, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11403 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PP11049B, PP11049A, FK11049, Cordieriet
| Enkel in combinatie met | PP11049B, PP11049A, FK11049 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 02.15005 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 6,2 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -19%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 4,220 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -18%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 6,170 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 850 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -31%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 4 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -38%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 7,405 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 680 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -26%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 6,2 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -18%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 5,100 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 6,800 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Cordieriet
| Gewicht [kg] | 8,08 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Let op de serviceinformatie |
- -31%
FK11207, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11207 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
PP11049B, PP11049A, FK11049, Siliciumcarbide
| Enkel in combinatie met | PP11049B, PP11049A, FK11049 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
FK11207, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11207 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 7,6 |
| Hoogte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 1190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 02.15006 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 52.15001 |
- -65%
Cordieriet, Euro 5
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
- -65%
Siliciumcarbide, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
