Peugeot Roetfilter
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 4,64 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -4%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 4,4 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 520 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 7,4 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 2,96 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 320 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 6,470 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 505 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 4,5 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 490 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 7,2 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 750 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -22%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 5,370 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 520 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 6,200 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 580 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 4,4 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 580 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -9%
Cordierite, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 3,270 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -16%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 7,000 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -9%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 7,000 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,51 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -13%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 4 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -38%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 3,8 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -12%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 95 |
| Gewicht [kg] | 8,0 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -16%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 9,0 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 970 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -19%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 94 |
| Gewicht [kg] | 10,7 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -20%
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 95 |
| Gewicht [kg] | 9,300 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1440 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -11%
Cordieriet, Euro 4, voor stuur links/rechts, overwegend lange afstanden
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Overwegend lange afstanden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Meerdelig | Eendelig |
| Aanvullende informatie | Easy2Fit – PARTNERED with Faurecia |
PP11002A, FK11002, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Enkel in combinatie met | PP11002A, FK11002 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -58%
E24-103R, PP11003A, FK11003, Siliciumcarbide
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11003A, FK11003 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 3 |
- -59%
PP11004A, FK11004, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Enkel in combinatie met | PP11004A, FK11004 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -58%
