Peugeot Roetfilter
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Cordierite, Met stekkerdoos, met montagemateriaal
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 3,2 |
| Hoogte [mm] | 370 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | Cordierite |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stekkerdoos |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO C |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 6, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 6, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 6, met montagemateriaal, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 02.15005 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Tot 5 euro
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Tot 5 euro |
| Serienummer | 10.15011 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 10.15013 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 10.15016 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 5
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Serienummer | 10.15018 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Serienummer | 10.15022 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 6
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 6
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 12.15009 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 36.15006 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Cordieriet, Tot 4 euro
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Tot 4 euro |
| Serienummer | 36.15007 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 5
| Materiaal | Cordieriet |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cordieriet, Euro 6, voor voertuigen met OBD, Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF)
| Lengte [mm] | 1380 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met OBD |
| Uitlaatsysteem | Dieselroetfilter met SCR-coating (SDPF) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PP11002A, FK11002, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Enkel in combinatie met | PP11002A, FK11002 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E24-103R, PP11003A, FK11003, Cordieriet
| Controleteken | E24-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11003A, FK11003 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 3 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PP11004A, FK11004, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Enkel in combinatie met | PP11004A, FK11004 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PP11007A, FK11007, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Enkel in combinatie met | PP11007A, FK11007 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
