Opel Roetfilter
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 40.15004 |
- -65%
Voor, Cordieriet, Euro 4
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Serienummer | 40.15005 |
- -65%
Cordieriet, Euro 6
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 6 |
- -65%
Cordieriet, Euro 4, met montagemateriaal
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
R103, Cordieriet
| Controleteken | R103 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
R103, Cordieriet
| Controleteken | R103 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
FK11019, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11019 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
FK11020, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11020 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
E9-103R, PP11027A, FK11027, Siliciumcarbide
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11027A, FK11027 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -65%
FK11062, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11062 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
E9-103R, FK11076, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11076 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
E9-103R, PP11085A, FK11085, Siliciumcarbide
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11085A, FK11085 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -58%
E9-103R, FK11097, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11097 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
E9-103R, FK11097, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11097 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
FK11106, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11106 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
PP11108C, PP11108B, PP11108A, FK11108
| Enkel in combinatie met | PP11108C, PP11108B, PP11108A, FK11108 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
E9-103R, FK11122, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11122 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -32%
E9-103R, FK11122, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11122 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
FK11127, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11127 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11127, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11127 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
E9-103R, FK11154, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11154 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
FK11169, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11169 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11207, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11207 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
FK11207, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11207 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
E9-103R, FK11285, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11285 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -24%
E57-103R, FK11057, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11057 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
E57-103R, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 5
| Controleteken | E57-103R |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
E57-103R, PP11509C, PP11509B, PP11509A
| Controleteken | E57-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11509C, PP11509B, PP11509A, FK11509 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
E57-103R, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 5
| Controleteken | E57-103R |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 5 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, PP15015B, PP15015A
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | PP15015B, PP15015A, FK15015 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, PP15020B, PP15020A
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Enkel in combinatie met | PP15020B, PP15020A, FK15020 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
Ottomotor, E57-103, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Geschikt voor motor | Ottomotor |
| Controleteken | E57-103 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 6 |
- -65%
