Opel Roetfilter
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 5,100 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,670 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -20%
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,450 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 750 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -49%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 5,200 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -53%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 95 |
| Gewicht [kg] | 9,100 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1560 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -48%
SiC, met montagemateriaal
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,5 |
| Voor OE nummer | 4502868 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -19%
SiC, met montagemateriaal
| Kenletter | 93 |
| Gewicht [kg] | 9,800 |
| Voor OE nummer | 93168494 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -25%
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 11,230 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1750 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -11%
SiC, met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 96 |
| Gewicht [kg] | 11,700 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 1890 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -31%
SiC, met montagemateriaal, Met leiding
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 7,125 |
| Kwaliteit | SiC |
| Lengte [mm] | 560 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Met leiding |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | EVO S |
- -34%
Cordieriet, Euro 5, voor stuur links/rechts, overwegend lange afstanden
| Materiaal | Cordieriet |
| Emissienorm | Euro 5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Overwegend lange afstanden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Meerdelig | Eendelig |
| Aanvullende informatie | Easy2Fit – PARTNERED with Faurecia |
R103, Cordieriet
| Controleteken | R103 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
R103, Cordieriet
| Controleteken | R103 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
FK11019, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11019 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
FK11020, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11020 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
E9-103R, PP11027A, FK11027, Siliciumcarbide
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11027A, FK11027 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -65%
FK11062, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11062 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
E9-103R, FK11076, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11076 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
E9-103R, PP11085A, FK11085, Siliciumcarbide
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | PP11085A, FK11085 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -58%
E9-103R, FK11097, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11097 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
E9-103R, FK11097, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11097 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
FK11106, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11106 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
PP11108C, PP11108B, PP11108A, FK11108
| Enkel in combinatie met | PP11108C, PP11108B, PP11108A, FK11108 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
E9-103R, FK11122, Cordieriet, 2 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11122 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -32%
E9-103R, FK11122, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11122 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
FK11127, Cordieriet, 2 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11127 |
| Materiaal | Cordieriet |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
FK11127, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie, Euro 4
| Enkel in combinatie met | FK11127 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -60%
E9-103R, FK11154, Siliciumcarbide, 3 jaar garantie
| Controleteken | E9-103R |
| Enkel in combinatie met | FK11154 |
| Materiaal | Siliciumcarbide |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Product in orde | Euro 4 |
- -59%
