Saab Versnellingsbakolie
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
AW4, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
DEXRON III (H), Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DEXRON III (H) |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
AW6, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW6 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
GL-5, 75W-90
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -61%
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -38%
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
Synthetische olie, Geely 6608136626 ATF, TF-81SC/AWF-21, Aisin Warner Automat
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Geely 6608136626 ATF, TF-81SC/AWF-21, Aisin Warner Automat, Chrysler Mopar AS68R, Aisin TG-81SC (AWF8F, Aisin TF-80SC, VW/Audi Getriebe 0C8, Toyota/Lexus JWS3324, Xuanfu 6AT28, Xuanfu 6AT20, Xuanfu 6AT18, VW G 055 540 A2, VOLVO 31256776, VOLVO 31256775, VOLVO 31256774, Toyota 08886-81210, Toyota 08886-02305, Toyota 00289-ATFWS, SAAB 93165147, Mini Countryman F60, Mini Cooper F54, Land Rover LR022460, Isuzu 2-90531-201-0, Isuzu 2-90531-200-0, GM 1940773, Fiat 9.55550-AV2, Chrysler 05189979AA, Chrysler 05189978AA, BMW X2 F39, BMW X1 F48, BMW ATF 6, BMW 83222355599, BMW 2 Gran Tour. F46, Aisin Warner AW-1, Aisin TF-82SC, Aisin TF-80SD |
- -59%
VW/Audi Getriebe 0C8, VW G 055 540 A2, VOLVO 31256776, VOLVO 31256775
- -65%
Deels synthetische olie, Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236.
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236., Allison TES-389 AA-3, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 25B (ZF0016, ZF TE-ML 20B (ZF0016, ZF TE-ML 14B (ZF0016, ZF TE-ML 04D (ZF0016, Allison C4-32642009, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16R, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VOLVO 1161621, VOLVO 1161521, Nissan, MB 236.9, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.10, MAN 339 Z2, MAN 339 Z1, MAN 339 V1, GM Dexron® III H, GM Dexron® III F, GM Dexron® II E, Ford MERCON M-940717, Caterpillar TO-2 |
- -76%
Synthetische olie, Renault 7711172225, Renault 7711218368, BMW 83227542290
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Renault 7711172225, Renault 7711218368, BMW 83227542290, BMW 83220402413, Aisin Warner Automat, Nissan 999MP-MTK00P, Land Rover LR002748, VW/Audi G 055 025 A2, VOLVO 1161540, Toyota 08886-81016, Toyota 08886-01705, Toyota 00279-000T4, Suzuki99000-22800-01, Opel/GM 1940774, Opel/GM 1940771, Mazda K020-W0-049, Matic K, Land Rover LR022460, JWS 3309, GM 9986195, Ford XT-8QAW, Ford WSS-M2C924-A, Ford 1327936, Fiat 9.55550-AV1, ESSO JWS3317 |
- -52%
Deels synthetische olie, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3 |
- -63%
Mineraal olie, Ford Motorcraft XT-1, VOLVO 97330, Ford Type M2C-33G
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | Ford Motorcraft XT-1, VOLVO 97330, Ford Type M2C-33G, Ford Type M2C-33F |
- -62%
75W-90, Volledig synthetisch, BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83222339223 MTF4, DAF LKW (fur verlang, DTFR 12B140 (MB 235., DTFR 13B110 (MB 235., Porsche 958.341.536., ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12B, VW G 052 911 A2, VW G 052 539 A2, VW G 052 145 A2, VOLVO 97319, VOLVO 97315, VOLVO 97312, Scania STO 1 |
- -60%
75W-85, Volledig synthetisch, Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235.
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 08950-00020-, DTFR 13B150 (MB 235., MB 235.4 (A 001 989, MTF BOT 0063 F35/MU3, VW G 052 513, Toyota 08885-81060, Toyota 08885-02606, Opel/GM B0402071, Nissan KLD26-75802, Nissan KE91699942, Nissan KE91699931, Nissan 999MP-MTF00P, MTF BOT 402, Mitsubishi 3717610, Hyundai 04300-00140, Hyundai 04300-00110, GM 93740319, GM 1940182, Fiat 9.55550-MZ1, API GL-5, API GL-4 |
