Rover Versnellingsbakolie
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
| Gewicht (kg) | 6,120 |
| Kenletter | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -82%
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
- -50%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /
| Specificatie | VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /, Daihatsu Amix CVTF D, Chrysler/Dodge/Jeep |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Zak |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota CVTF TC / FE, Subaru Lineartronic, Subaru ECVT / iCVT /, Nissan NS-1/2/2V/3 /, Mini Cooper EZL 799 |
| Vrijgave van de fabrikant | Mitsubishi SP-III (o, MB 236.20, Mazda JWS 3320, Jatco CVT 8 Hybrid, Hyundai/Kia CVT-1 / |
| Hoeveelheid | Bulk |
VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, BMW Longlife-01, VW 502 00, Chrysler MS 12991, Porsche A40, PSA B71 2296, Renault RN 0700, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 226.5, Chrysler MS 10725 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-N2, Fiat 9.55535-Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B3, A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
VW G 052 180, Toyota Gen. CVT FE, Toyota CVTF-TC, Toyota CVTF-FE
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 180, Toyota Gen. CVT FE, Toyota CVTF-TC, Toyota CVTF-FE, Toyota 08886-81390, Toyota 08886-02505, Suzuki CVTF 3320, Suzuki CVT1, Subaru K0425Y0711, Subaru K0421Y0700, Subaru CVTF, PSA PR |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault Elfmatic |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,013 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -58%
- -97%
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -95%
ZF TE-ML 03C, 10W, Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, Caterpillar TO-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
ZF TE-ML 03C, 10W, Caterpillar TO-4, Allison C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03C, Caterpillar TO-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Fabrieksadvies voor olie | Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
75W-80, Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50, Volvo 97308, PSA B71 2330, NISSAN MT-XZ, NISSAN MT-XZ TYP JR, NISSAN MT-XZ TYP TL, LAND ROVER MTF-94, JWS 227, Fiat 9.55550-MZ1, Fiat 9.55550-MX3, BMW MTF LT-3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-4 |
- -34%
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -40%
