Rolls-Royce Versnellingsbakolie
Tank, Synthetisch, ZF LIFEGUARDFLUID 8, ATF 8HP
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Bundeltype | Tank |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF LIFEGUARDFLUID 8, ATF 8HP, Tutela AS8, ATF 3+, Jeep ATF LGF8, G 060 162 A1/A2/A6, Fiat 9.55550-AV5 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V10-3224, V10-3225, V20-2090 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Groen |
Jerrycan, Deels synthetisch, Ford Mercon, ZF TE-ML 03D
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Ford Mercon, ZF TE-ML 03D, GM Dexron III-H, MB 236.9, ZF TE-ML 17C, Volvo 97341, ATF III, Allison C-4, VOLVO 97340, DTFR 13C100, VOITH H55.6335.xx, ZF TE-ML 11B, Allison TES 389, MB 236.1, CAT TO-2, ZF TE-ML 14A, MAN 339 Typ Z1/V1/L1, ZF TE-ML 02F, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, DTFR 13C170 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-0009 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Rood |
V99-1017, Volledig synthetisch, 75W-90, geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4/5 |
Groen, Fles, Deels synthetisch, Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Fabrieksadvies voor olie | Nissan MATIC R, LAND ROVER LR023288, BMW ATF 3, BMW M-1375.4, Honda ATF TYPE 3.1, ZF LIFEGUARDFLUID 9 |
Groen, Jerrycan, Deels synthetisch, Nissan MATIC R
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Nissan MATIC R, LAND ROVER LR023288, BMW ATF 3, BMW M-1375.4, Honda ATF TYPE 3.1, ZF LIFEGUARDFLUID 9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
Groen, Jerrycan, Synthetisch, Nissan MATIC R
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Hoogte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 258,0 |
| Lengte [mm] | 307 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Nissan MATIC R, LAND ROVER LR023288, BMW ATF 3, BMW M-1375.4, Honda ATF TYPE 3.1, ZF LIFEGUARDFLUID 9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
Groen, Vat, Synthetisch, Nissan MATIC R
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Nissan MATIC R, LAND ROVER LR023288, BMW ATF 3, BMW M-1375.4, Honda ATF TYPE 3.1, ZF LIFEGUARDFLUID 9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
Groen, Nissan MATIC R, LAND ROVER LR023288, BMW ATF 3
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Fabrieksadvies voor olie | Nissan MATIC R, LAND ROVER LR023288, BMW ATF 3, BMW M-1375.4, Honda ATF TYPE 3.1, ZF LIFEGUARDFLUID 9 |
| Bundeltype | Vat |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Lengte [mm] | 580 |
Groen, Tank, Synthetisch, Nissan MATIC R
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Bundeltype | Tank |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Nissan MATIC R, LAND ROVER LR023288, BMW ATF 3, BMW M-1375.4, Honda ATF TYPE 3.1, ZF LIFEGUARDFLUID 9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 8 versnellingen |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
10W-40, API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -64%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -65%
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
- -65%
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
- -65%
75W-140, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -65%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-140, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 85W-140 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Bruto gewicht [kg] | 4,71 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
