Renault Versnellingsbakolie
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /
| Specificatie | VW G 052 180 / G 052, Honda HMMF (without, GM DEX-CVT / 1940713, Ford WSS-M2C928-A /, Daihatsu Amix CVTF D, Chrysler/Dodge/Jeep |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Zak |
| Olie | Synthetische olie |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota CVTF TC / FE, Subaru Lineartronic, Subaru ECVT / iCVT /, Nissan NS-1/2/2V/3 /, Mini Cooper EZL 799 |
| Vrijgave van de fabrikant | Mitsubishi SP-III (o, MB 236.20, Mazda JWS 3320, Jatco CVT 8 Hybrid, Hyundai/Kia CVT-1 / |
| Hoeveelheid | Bulk |
Bulk, 80W-90, MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | MAN 341 Typ E2, ZF TE-ML 16A/17A/19A, MIL-L-2105, API GL-4 |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
Bulk, 75W/80, Eaton Europe (extend, DAF
| Hoeveelheid | Bulk |
| Viscositeit klasse SAE | 75W/80 |
| Specificatie | Eaton Europe (extend, DAF, MAN 341 Typ Z4, API GL-4, ZF TE-ML 01L/02L/16K, ZF TE-ML 01L / 02L / |
| Bundeltype | Zak |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Iveco, Renault, Volvo 97307, ZF TE-ML 08/13, ZF TE-ML 08 / 13 / 2 |
- -18%
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
- -65%
730DHB/DHC 7DC T300, Hyundai/Kia 04300-2N, GWM 7DCT450, VW TL 52529-C
- -65%
AW4, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
DEXRON III (H), Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DEXRON III (H) |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
AW6, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | AW6 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
CVTF / ECVT / iCVT, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | CVTF / ECVT / iCVT |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
DCT Getrag, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DCT Getrag |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
DCTF GETRAG 3G, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DCTF GETRAG 3G |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
API GL-4/-5, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | API GL-4/-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
0W-20, ILSAC GF-6A, API SQ, API SP Res. Cons.
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SQ, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ, ACEA C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C962-A1, WSS-M2C947-B1, WSS-M2C947-A, ILSAC GF-6A, GM 6094M, Fiat 9.55535-CR1, Energy Cons. (SM), Chrysler MS-6395, API SQ, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ, ACEA C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Service Fill, GM dexos1 Gen 3 |
- -64%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-80
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -60%
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -35%
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Synthetisch, Renault DW5, Ford F-DC, BMW DCTF 2
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault DW5, Ford F-DC, BMW DCTF 2, Ford WSS-M2C218-A1, MB 236.24, MB 236.25, BMW Drivelogic 7-spe, MB 239.21 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Kleur | Bruin |
