Puch Versnellingsbakolie
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, 80W, MB 235.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MB 235.5, MAN 341 Type Z2, MAN 341 Type E2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | Isuzu |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 7.1 MB ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 7.1 MB ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Opel GM-LL-B-025, MB 229.5, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-01 (bis, API SN, ACEA A3/B4, 9.55535-Z2, 9.55535-N2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, MB 229.31, Kia, Hyundai, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, BMW Longlife-04 (bis, API SN, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97308, Toyota, Special Honda MTF-II, Peugeot Citroen (PSA
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.12, MB-Freigabe 236.14, Blik
| Fabrieksadvies voor olie | MB 236.12 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.14 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, MAN 342 Typ M1, ZF TE-ML 16C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF Freigabenummer ZF, MIL-L 2105 D, MB-Freigabe 235.0, DTFR 12B100 (235.0), API GL5, 21A, 19B, 17B |
- -98%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, MB 235.21, DTFR 13B110 MB235.11, 75W-90
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.21, DTFR 13B110 MB235.11 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
