Proton Versnellingsbakolie
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97321, MB 235.23, MAN 342 Type M3, DTFR 12B110 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MB 236.26, Getrag, Ferrari
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.26, Getrag, Ferrari |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, 80W, MB 235.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MB 235.5, MAN 341 Type Z2, MAN 341 Type E2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | Isuzu |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, 75W-80
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16K, ZF TE-ML 02L, ZF TE-ML 01L, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MT-1, GL-5, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E4, DTFR 13B160 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1:0
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/GL5/MT-1 |
- -99%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
- -96%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Opel GM-LL-B-025, MB 229.5, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-01 (bis, API SN, ACEA A3/B4, 9.55535-Z2, 9.55535-N2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SCANIA STO 1:0, MAN 342 Type M3, MAN 342 Type M2, MAN 342 Type M1
| Specificatie | SCANIA STO 1 |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
