Pontiac Versnellingsbakolie
VW G 50, Volledig synthetisch, GM 1940182/1940768, BMW MTF LT-4
| Specificatie | VW G 50 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940182/1940768, BMW MTF LT-4 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -95%
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
10W-40, API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -64%
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
- -48%
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -7%
GL-5, 75W-90
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -61%
Deels synthetische olie, GM Lizen z-Nr. J-603, MB-Freigabe 236.41, GMN 10060
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | GM Lizen z-Nr. J-603, MB-Freigabe 236.41, GMN 10060, GM 93165414, GM 1940184, Dexron®-VI, BMW 83222167720, BMW 83220397114 |
Deels synthetische olie, Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236.
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236., Allison TES-389 AA-3, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 25B (ZF0016, ZF TE-ML 20B (ZF0016, ZF TE-ML 14B (ZF0016, ZF TE-ML 04D (ZF0016, Allison C4-32642009, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16R, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VOLVO 1161621, VOLVO 1161521, Nissan, MB 236.9, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.10, MAN 339 Z2, MAN 339 Z1, MAN 339 V1, GM Dexron® III H, GM Dexron® III F, GM Dexron® II E, Ford MERCON M-940717, Caterpillar TO-2 |
- -76%
Synthetische olie, Renault 7711172225, Renault 7711218368, BMW 83227542290
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Renault 7711172225, Renault 7711218368, BMW 83227542290, BMW 83220402413, Aisin Warner Automat, Nissan 999MP-MTK00P, Land Rover LR002748, VW/Audi G 055 025 A2, VOLVO 1161540, Toyota 08886-81016, Toyota 08886-01705, Toyota 00279-000T4, Suzuki99000-22800-01, Opel/GM 1940774, Opel/GM 1940771, Mazda K020-W0-049, Matic K, Land Rover LR022460, JWS 3309, GM 9986195, Ford XT-8QAW, Ford WSS-M2C924-A, Ford 1327936, Fiat 9.55550-AV1, ESSO JWS3317 |
- -52%
Volledig synthetisch, GM 9986105, GM 9985648, GM 9985535
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | GM 9986105, GM 9985648, GM 9985535, GM 12377916, GM 12345577, GM 12345349, GM 1052931, Chrysler MS-9417, Chrysler MS-9224, Chrysler 4874465, Chrysler 4874464 |
- -68%
Fles, Volledig synthetisch, GM 9986105, GM 9985648
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | GM 9986105, GM 9985648, GM 9985535, GM 12377916, GM 12345577, GM 12345349, GM 1052931, Chrysler MS-9417, Chrysler MS-9224, Chrysler 4874465, Chrysler 4874464 |
- -54%
75W-90, Synthetische olie, VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | VW G 060 726 A2, VW G 052 911 A2, VW 501 50, Opel/GM B0401043, Ford M2C-175, API GL-4 |
- -57%
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
- -65%
5W-30, ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons.
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C961-A1, WSS-M2C946-B1, WSS-M2C946-A, ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-CR1, Energy Cons. (SM), Chrysler MS-6395, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53034, GM dexos1 Gen 3 |
- -61%
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
- -61%
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
- -55%
MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5, Blik, 75W-90
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -65%
