Peugeot Versnellingsbakolie
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi SP-IV, ATF-Z1, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron III, Hyundai/KIA CVT-1, MB 236.1 - 236.11, VW G 052 180
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ATF-Z1, Mitsubishi SP-IV, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 025, Honda, GM Dexron III, Honda/Kia/Mitsubishi
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Mercon V, MB 236.1 - 236.11, ATF RED 1K
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 053 001, Volvo 31492172, PSA 16 350 560 80, Mazda ATF A7, Ford WSS-M2C 949-A, Ford Mercon ULV, Dexron ULV, BMW 83 22 2 413 477, Aisin Warner AW-2, 31492173 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, SPH-IV, DSI H 6-SPEED TRANSM, Jaguar Fluid 8432
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, DSI H 6-SPEED TRANSM, CHRYSLER 68157995AA, Aisin Warner AW-1
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GL-4, VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726
| Bruto gewicht [kg] | 17,86 |
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 726, VW G 052 527, VW G 052 512, VW G 052 178, PSA B71 2310, MINI 83 22 2 409 710, MINI 83 22 0 397 244, MINI 83 22 0 306 816, LEXUS Trans. Oil LF, LEXUS LV 75W MT, LEXUS JWS 2271, LEXUS 0888581001, INFINITI LV MT-1, HONDA MTF-III, FORD WSS-M2C200-E1, FORD WSS-M2C200-D3, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ2, Experya 75W, ELF Tranself NFX, DS 1618078480, DS (CAPSA) JWS 2271, CITROEN PSA B71 2310, CITROEN JWS 2271, CITROEN 1618078480, CASTROL BOT 350 M1, BMW MTF-LT-3, BMW DTF 1, BMW 83 22 2 409 710, BMW 83 22 0 397 244, BMW 83 22 0 306 816 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, GL-5, Kan
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Type M2, DTFR 12B130 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | DTFR 12B100 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02L, Volvo 97318, Volvo 97307, Voith Class C, MAN 341 Type Z4, MAN 341 Type E4, DTFR 13B160 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, PSA B71 2330, PSA B71 2315, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2315 |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW/Audi Getriebe 0C8, VW G 055 540 A2, VOLVO 31256776, VOLVO 31256775
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CVT Fluid Green-1, PSA 9735EF, Nissan KLE52-0004, Nissan KLE52-0002
| Specificatie | CVT Fluid Green-1, PSA 9735EF, Nissan KLE52-0004, Nissan KLE52-0002, Nissan CVT NS-2, Mitsubishi S0001401 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Olie | Synthetische olie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Volledig synthetisch, PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S, VOLVO 31492173 (8-Sp, VOLVO 31492172 (8-Sp, Mini Cooper CVT, Citroën EAT8, BMW/Mini GA8F22AW, BMW ATF 7, ATF AW-2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Volledig synthetisch, PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S, VOLVO 31492173 (8-Sp, VOLVO 31492172 (8-Sp, Mini Cooper CVT, Citroën EAT8, BMW/Mini GA8F22AW, BMW ATF 7, ATF AW-2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Volledig synthetisch, PSA AL4 PR 9736.22, ZF S671 090 170
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA AL4 PR 9736.22, ZF S671 090 170, VW/Audi G 052 162 A6, VW/Audi G 052 162 A2, VW/Audi G 052 162 A1, VW TL 52162, Renault DP0, Porsche999.917.547.0, MB 236.11, Land Rover STC4863, Jaguar JLM 20237, BMW 83229407807, BMW 83229407765, ATF LT 71141, ATF LA 2634, Mercedes A 001 989 2, DTFR 13C110 (MB 236., Alfa 20HP 1489 1900 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Deels synthetische olie, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3, DTFR 13C140 (MB 236. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Deels synthetische olie, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3, DTFR 13C140 (MB 236. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
