Opel Versnellingsbakolie
Volvo 97341, MAN 339 Z-2, ZF TE-ML 04D, Allison C-4
| Specificatie | Volvo 97341, MAN 339 Z-2, ZF TE-ML 04D, Allison C-4, Ford Mercon, Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, ZF TE-ML 14A, Dexron III F |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
I, GM Dexron IID, Hyundai/Mitsubishi S, Idemitsu K17
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford Mercon V, Idemitsu K17, Allison C-4/TES 295/, ATF LT 71141
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, ZF TE-ML 02F/03D/09/, Ford Mercon, DTFR 13C100 (MB 236.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 339 Type V2, MAN 339 Type Z3, Voith 55.6335, VW G 052 162
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
MAN 341 Typ E3, IVECO, ZF TE-ML 01L, DAF
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DTFR 13B150 (MB 235., MAN 341 Typ E3, Volvo 97305, IVECO
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, MAN 341 Typ E3, Volvo 97307, ZF TE-ML 08
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 025, Honda, GM Dexron III, Honda/Kia/Mitsubishi
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LANCIA, VW G 052 145, API GL-5, Fiat
| Specificatie | LANCIA, VW G 052 145, API GL-5, Fiat, VW G 052 190, BMW, MB 235.7, VW G 055 190, Alfa Romeo, ZF TE-ML 18 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr, New Holland-520B |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DSI H 6-SPEED TRANSM, SPH-IV, Hyundai SP IV, Fiat 9.55550-AV5
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS
| Specificatie | GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS, Mercon SP, GM Dexron III, Mercon LV |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron IID, SP-II, Ford WSS-M2C166-H, ATF LT 71141
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elf Matic CVT, DEX-CVT, Ford CVT23, BMW 83 22 0 429 154
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Chrysler CVTF+4, EZL-799, Daihatsu CVTF DFE, DEX-CVT
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford Mercon, Caterpillar TO-2, Allison C-4, MAN Typ Z1/V1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70W-80, BMW G5, BMW G3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 70W-80 |
| Specificatie | BMW G5, BMW G3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Nieuwe uitvoering |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Kan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Mitsubishi ATF-J3, MB 236.17, Mitsubishi ATF-PA, Honda ATF DW-1
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -25%
