Nissan Versnellingsbakolie
75W-140, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05D, VME
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1:0
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/GL5/MT-1 |
- -99%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
- -96%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-90, MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
- -97%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW G 052 180, Toyota CVTF FE/TC, TC, Suzuki CVT Green1
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00/505 01, Opel OV 040 1547 - G, MB 229.31/229.52, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3 |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S1, BMW Longlife-01 (bis, ACEA C2, 9.55535-S3, 506 01 (Ausnahme R5, 506 00, 505 01, 505 00, 503 01, 503 00, 502 00, 501 01, 2006), *nur zulässig für BM |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -89%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-20, Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Opel GM-LL-B-025, MB 229.5, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-01 (bis, API SN, ACEA A3/B4, 9.55535-Z2, 9.55535-N2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, rood, ALLISON C4, MAN 339 V1/Z1
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | ALLISON C4, MAN 339 V1/Z1, GM Dexron II D / III, RAV. CATERPILLAR TO2, Ford ESP-M2C138-CJ, Ford ESP-M2C166-H, Ford Mercon, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, Natuur, CTV-automaat (traploos), FORD WSS-M2C928-A
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Natuur |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Specificatie | FORD WSS-M2C928-A, Renault ELFMATIC, Toyota CVT Fluid TC, MITSUBISHI CVTF J-4, NISSAN NS-3 CVTF, SUZUKI, MITSUBISHI CVTF J-1, HONDA HCF-2, TOYOTA CVT FE, Mitsubishi SP III, BMW ATF 5, Ford CVT23, Ford CVT30, Ford Mercon C, MB 236.20, VW G 052 180, VW G 052 516, Honda HMMF, MITSUBISHI NS-2, SUBARU, KAI, SUZUKI CVTF GREEN 2, NISSAN NS-2 CVTF, GM DEX-CVT, Daihatsu, DAIH AMIX CVTF-DC, HYUNDAI, DAIH AMIX CVTF DFE, BMW EZL799/EZL799A, JEEP NS-2/CVTF+4, CVTF NS3/J4, CVTF NS2/J1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726
| Specificatie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055 726, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM 1940764, GM 1940004, GM 19259104, BMW MTF LT-3 |
| API specificaties | GL-4, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF Lifeguard Fluid 8, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, Allison C-4 |
- -95%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volledig synthetisch, ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8, MB 235.72, FIAT 9.5550-MZ4, Dexron MTF 75W-90, BMW MTF LT-4 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Arvin Meritor 076-N, MAN 342 Typ S1, Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HYUNDAI NWS-9638, VW G 055 162, SPH-IV, Mitsubishi ATF-PA
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Honda ATF DW-1, Nissan Matic S, Mitsubishi ATF-PA, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, VW G 055 162, MB 236.12, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Ford WSS-M2C924-A, Honda ATF DW-1, HYUNDAI NWS-9638
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
