×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Infiniti Versnellingsbakolie
Versnellingsbakolie Swag 50 10 1162
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
50 10 1162
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
€ 810,91
€ 486,54
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Liqui Moly 4422
ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1:0, Ford WSL-M2C 192-A
4422
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05D, VME, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
€ 2.099,37
€ 734,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly 4433
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
4433
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Bundeltype | Blik |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
€ 43,00
€ 19,35
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Mobil 2015101075B0
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
2015101075B0
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
€ 800,08
€ 280,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520101065
75W-90, API GL-5
201520101065
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 9.291,42
€ 3.344,91
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520500520
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
201520500520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
€ 4.480,88
€ 1.657,93
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502030
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
201520502030
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
€ 4.005,03
€ 1.521,91
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502510
80W-90, API GL-4
201520502510
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
€ 3.564,19
€ 1.496,96
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503050
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
201520503050
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
€ 5.594,08
€ 1.901,99
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503520
80W-90, API GL-5
201520503520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 4.322,23
€ 1.469,56
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520504510
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
201520504510
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
€ 4.704,66
€ 1.834,82
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520508560
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
201520508560
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
€ 5.595,97
€ 2.238,39
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Einddemper MPM 16060
16060
| Gewicht (kg) | 6,110 |
| Kenletter | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
€ 359,37
€ 359,37
Tijdelijk uitverkocht
