Infiniti Versnellingsbakolie
ZF TE-ML 01L, 000 km or 3 years), Volvo 97305, DAF
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DTFR 13B150 (MB 235., MAN 341 Typ E3, Volvo 97305, IVECO
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02L, MAN 341 Typ E3, Volvo 97307, ZF TE-ML 08
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Mack GO-J, Arvin Meritor 076-N, ZF TE-ML 02B/05B/07A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ E3, DTFR 12B140 (MB 235., Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 341 Typ Z2, DETROIT DIESEL DFS93, MAN 341 Typ E3, IVECO
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M3, DTFR 12B140 (MB 235., Scania STO 1:0, MAN 342 Typ S1
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Volledig synthetisch, 75W-80
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Volledig synthetisch, 75W-80
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LANCIA, VW G 052 145, API GL-5, Fiat
| Specificatie | LANCIA, VW G 052 145, API GL-5, Fiat, VW G 052 190, BMW, MB 235.7, VW G 055 190, Alfa Romeo, ZF TE-ML 18 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Kan, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, New Holland-520B, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Liebherr
| Specificatie | API GL-5, New Holland-520B, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Liebherr, MIL-L-2105D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, New Holland-520B, MIL-L-2105D
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, New Holland-520B, MIL-L-2105D, Liebherr |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105D, Liebherr, New Holland-520B |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi ATF-J3, MB 236.17, Mitsubishi ATF-PA, Honda ATF DW-1
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
HYUNDAI NWS-9638, VW G 055 162, SPH-IV, Mitsubishi ATF-PA
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Honda ATF DW-1, Nissan Matic S, Mitsubishi ATF-PA, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, VW G 055 162, MB 236.12, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi ATF-PA, Mitsubishi SP-IV, Hyundai SP IV, Nissan Matic S
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, Fles, Volledig synthetisch
| Specificatie | MB 236.15 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, Jerrycan, Volledig synthetisch
| Specificatie | MB 236.15 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
