Hyundai Versnellingsbakolie
Volledig synthetisch, ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 02B, 07A, Volvo 97309, MB 235.8, MB 235.72, FIAT 9.5550-MZ4, Dexron MTF 75W-90, BMW MTF LT-4 |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Arvin Meritor 076-N, MAN 342 Typ S1, Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HYUNDAI NWS-9638, VW G 055 162, SPH-IV, Mitsubishi ATF-PA
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Honda ATF DW-1, Nissan Matic S, Mitsubishi ATF-PA, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.15, VW G 055 162, MB 236.12, Mitsubishi ATF-J3
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Ford WSS-M2C924-A, Honda ATF DW-1, HYUNDAI NWS-9638
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 14A
| Specificatie | Allison C-4, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 14A, Dexron III F, ZF TE-ML 04D, Caterpillar TO-2, MAN 339 Z-2, Volvo 97341 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hyundai/Mitsubishi S, Ford WSS-M2C202-B, GM Dexron III, ETL 7045E
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP-III, Dexron III H, ETL 7045E, Honda Z1 (except CVT
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F/03D/09/, MAN 339 Z-2, Voith 55.6335, DTFR 13C100 (MB 236.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
ZF TE-ML 01L, 000 km or 3 years), Volvo 97305, DAF
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi SP-IV, ATF-Z1, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron III, Hyundai/KIA CVT-1, MB 236.1 - 236.11, VW G 052 180
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATF-Z1, Mitsubishi SP-IV, Mercon SP, Ni
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105, VW G 052 512, VW G 052 726, MB 235.73, VW G 052 171, VW G 055 512 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512
| Specificatie | VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C200-D2, VW G 052 512, VW G 052 178, MB 235.73, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ E3, DTFR 12B140 (MB 235., Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 341 Typ Z2, DETROIT DIESEL DFS93, MAN 341 Typ E3, IVECO
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, New Holland-520B, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Liebherr
| Specificatie | API GL-5, New Holland-520B, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Liebherr, MIL-L-2105D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, New Holland-520B, MIL-L-2105D
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, New Holland-520B, MIL-L-2105D, Liebherr |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jaguar Fluid 8432, HYUNDAI NWS-9638, GM Dexron VI, JW
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CHRYSLER 68157995AA, Bentley Oil PY112995, JAGUAR 02JDE26444, SPH-IV
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV
| Specificatie | Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 04D
| Specificatie | Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 04D, Allison C-4, Dexron III F, Volvo 97341, MAN 339 Z-2, ZF TE-ML 14A |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
I, Honda Z1 (except CVT, DiaQueenJ2, SP-II
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aisin Warner AW-1, Mercon V, MB 236.1 - 236.11, ATF RED 1K
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
