Honda Versnellingsbakolie
Elf Matic CVT, DEX-CVT, Ford CVT23, BMW 83 22 0 429 154
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BMW 83 22 0 136 376, Chrysler CVTF+4, Dia Queen CVTF J4, Ford CVT23
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Chrysler CVTF+4, EZL-799, Daihatsu CVTF DFE, DEX-CVT
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ford Mercon, Caterpillar TO-2, Allison C-4, MAN Typ Z1/V1
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, ZF TE-ML 02F/03D/09/, Ford Mercon, DTFR 13C100 (MB 236.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F/03D/09/, MAN 339 Z-2, Voith 55.6335, DTFR 13C100 (MB 236.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, Ford Mercon, MAN 339 Type V2, Allison C-4
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 339 Type V2, MAN 339 Type Z3, Voith 55.6335, VW G 052 162
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MIL-L-2105, MAN 341 Typ E2, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota CVTF THSII, Toyota CVTF TC, Toyota CVTF FE, Subaru NS-2
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025, VW G 055 005, VW G 053 025, VW G 053 001 |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota ATF W, Tesla EDF2, Tesla ATF9, Nissan Matic W, Nissan Matic S, Nissan Matic K, MB 236.41, Mazda FZ, Lexus ATF W |
| Specificatie | Mercon SP, Kia SP-IV RR, Kia SP-IV M, Kia SPH-IV, Hyundai, Honda ATF DW-1, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, AisinWarner JWS 3324, Aisin Warner AW-1 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 060 162, VW G 055 540, VW G 055 162, VW G 055 025, VW G 055 005, VW G 053 025, VW G 053 001 |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota ATF W, Tesla EDF2, Tesla ATF9, Nissan Matic W, Nissan Matic S, Nissan Matic K, MB 236.41, Mazda FZ, Lexus ATF W |
| Specificatie | Mercon SP, Kia SP-IV RR, Kia SP-IV M, Kia SPH-IV, Hyundai, Honda ATF DW-1, GM Dexron VI, Ford Mercon LV, AisinWarner JWS 3324, Aisin Warner AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.2, GM Type A Suffix A, GM Dexron B, Ford M2C41-B
| Specificatie | MB 236.2, GM Type A Suffix A, GM Dexron B, Ford M2C41-B, Ford M2C41-A, Allison C3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, SPH-IV, DSI H 6-SPEED TRANSM, Jaguar Fluid 8432
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, DSI H 6-SPEED TRANSM, CHRYSLER 68157995AA, Aisin Warner AW-1
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Honda 08266-99907, Honda 08266-99904, Honda 08200-9005, Fles
| Specificatie | Honda 08266-99907, Honda 08266-99904, Honda 08200-9005 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
