×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Great Wall Versnellingsbakolie
Versnellingsbakolie Mobil 2015101075B0
0W-30, Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus
2015101075B0
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
| Specificatie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Energy Cons. (SM), API SP, API SN Plus, API SM, ACEA A7/B7, ACEA A5/B5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
€ 800,08
€ 280,03
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Mobil 201520101055
75W-140, API GL-5
201520101055
| Viscositeit klasse SAE | 75W-140 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 10.384,47
€ 3.634,56
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520101065
75W-90, API GL-5
201520101065
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 9.291,42
€ 3.344,91
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520500520
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
201520500520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
€ 4.480,88
€ 1.657,93
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520502510
80W-90, API GL-4
201520502510
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
€ 3.564,19
€ 1.496,96
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503040
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
201520503040
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
€ 4.099,38
€ 1.516,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503050
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
201520503050
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
€ 5.594,08
€ 1.901,99
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520503520
80W-90, API GL-5
201520503520
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 4.322,23
€ 1.469,56
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Mobil 201520503550
85W-140, API GL-5
201520503550
| Viscositeit klasse SAE | 85W-140 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
€ 4.276,22
€ 1.539,45
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520504510
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
201520504510
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
€ 4.704,66
€ 1.834,82
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201520508560
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
201520508560
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
€ 5.595,97
€ 2.238,39
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Mobil 20151010R040
5W-30, ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons.
20151010R040
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, Energy Cons. (SM), API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C961-A1, WSS-M2C946-B1, WSS-M2C946-A, ILSAC GF-6A, Fiat 9.55535-CR1, Energy Cons. (SM), Chrysler MS-6395, API SP Res. Cons., API SN Res. Cons., API SN Plus RC, API SM, API SL, API SJ |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53034, GM dexos1 Gen 3 |
€ 4.950,85
€ 1.831,82
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.389,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 201530201035
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
201530201035
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
€ 4.546,35
€ 1.954,92
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
