×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Cupra Versnellingsbakolie
Versnellingsbakolie Vaico V60-0515
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0515
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 522,24
€ 522,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Motul 34200
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
34200
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
€ 1.078,28
€ 1.002,80
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Cardan olie (Differentieel) Motul 34210
GL-5, 75W-90
34210
| API specificaties | GL-5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
€ 1.257,19
€ 490,30
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Olie, versnellingsbak met dubbele koppeling (DSG) Mobil 201530203810
BMW DCTF-1+, BMW 7-speed Getrag
201530203810
€ 5.559,56
€ 2.446,21
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 88,45
€ 35,38
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
