BMW Versnellingsbakolie
DCT Getrag, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DCT Getrag |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
DCTF GETRAG 3G, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | DCTF GETRAG 3G |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
DEXRON ULV, G060540, G053001, ATF7
| Specificatie | DEXRON ULV, G060540, G053001, ATF7 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
API GL-4/GL-5, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | API GL-4/GL-5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Geel |
10W-60, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4 |
- -62%
75W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -64%
80W-90, API GL-5, API MT-1, 341 Typ GA1
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API MT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ GA1, 341 Typ Z2, 342 Typ M2, TE-ML 02B, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17H, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E2, API GL-4, API GL-5, API MT-1, Axle Oil, Large Man Trans Oil, MIL-PRF-2105E, O-76-D, STO 1 |
- -63%
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
- -62%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
75W-90, API GL-5, API GL-4, STO 1:1 G
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
- -61%
Renk Doromat, DEXRON IIE ., Caterpillar TO-2, Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | Renk Doromat, DEXRON IIE ., Caterpillar TO-2, Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 14B, TE-ML 09X, TE-ML 04D, H55.6336.xx (G1363), DTFR 13C150, 339 Typ Z2, 339 Typ V2, 339 Typ L1, 236.8 |
- -59%
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
- -55%
WSS-M2C924-A, VW G-055-025-A2, Toyota T-IV, TL 52540-A
- -55%
TL 52162, TE-ML 17C, TE-ML 14B, TE-ML 11B
| Fabrieksadvies voor olie | TL 52162 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14B, TE-ML 11B, TE-ML 04D, DTFR 13C110, B71 2340 ., 236.11 |
- -59%
BMW DCTF-1+, BMW 7-speed Getrag
- -55%
Deels synthetische olie, GM Lizen z-Nr. J-603, MB-Freigabe 236.41, GMN 10060
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | GM Lizen z-Nr. J-603, MB-Freigabe 236.41, GMN 10060, GM 93165414, GM 1940184, Dexron®-VI, BMW 83222167720, BMW 83220397114 |
Synthetische olie, Geely 6608136626 ATF, TF-81SC/AWF-21, Aisin Warner Automat
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Geely 6608136626 ATF, TF-81SC/AWF-21, Aisin Warner Automat, Chrysler Mopar AS68R, Aisin TG-81SC (AWF8F, Aisin TF-80SC, VW/Audi Getriebe 0C8, Toyota/Lexus JWS3324, Xuanfu 6AT28, Xuanfu 6AT20, Xuanfu 6AT18, VW G 055 540 A2, VOLVO 31256776, VOLVO 31256775, VOLVO 31256774, Toyota 08886-81210, Toyota 08886-02305, Toyota 00289-ATFWS, SAAB 93165147, Mini Countryman F60, Mini Cooper F54, Land Rover LR022460, Isuzu 2-90531-201-0, Isuzu 2-90531-200-0, GM 1940773, Fiat 9.55550-AV2, Chrysler 05189979AA, Chrysler 05189978AA, BMW X2 F39, BMW X1 F48, BMW ATF 6, BMW 83222355599, BMW 2 Gran Tour. F46, Aisin Warner AW-1, Aisin TF-82SC, Aisin TF-80SD |
- -59%
VW/Audi Getriebe 0C8, VW G 055 540 A2, VOLVO 31256776, VOLVO 31256775
- -65%
Volledig synthetisch, Ford MERCON® SP XT-6, BMW 83222305396 (ATF, ZF S671 090 255
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Ford MERCON® SP XT-6, BMW 83222305396 (ATF, ZF S671 090 255, ZF S671 090 253, ZF S671 090 252, VW/Audi G 055 005 A6, VW/Audi G 055 005 A2, VW/Audi G 055 005 A1, LandRover TYK50 0050, Jaguar C2C 8432, Ford WSS-M2C919-D, BMW 83220144137, BMW 83220142516, ATF M 1375.4 |
- -66%
Volledig synthetisch, BMW 83222305397 (832, ZF TE-ML 11 9HP50, ZF TE-ML 11 9HP48
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83222305397 (832, ZF TE-ML 11 9HP50, ZF TE-ML 11 9HP48, ZF TE-ML 11 9HP28, ZF S671 090 312, VW/Audi G 060 162 A6, VW/Audi G 060 162 A1, VW/Audi G 060 162 A2, VW/Audi G 055 162, Mopar 68218925AA, Mopar 68157995AB, Land Rover LR023289, Land Rover LR023288, Honda ATF Type 3.1, Honda 08200-9017, Fiat 9.55550-AV5, BMW ATF 3+, BMW 83222289720, ATF L 12108, Acura ATF Type 3.0, Acura 08200-9016A |
- -66%
Volledig synthetisch, KIA(EU)3.3T-GDIAWD, BMW 83220306816, GenesisUSA5.0 GD AWD
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | KIA(EU)3.3T-GDIAWD, BMW 83220306816, GenesisUSA5.0 GD AWD, Nissan KLD22-00001EU, MB 239.41 (TOD), KIA (EU) Stinger 2.2, Mopar 68049954AA fur, Genesis (USA) G90 3., Pors. 000.043.305.63, Pors. 000.043.301.36, VW G 052 536 A2, VW G 052 533 A2, VW G 052 515 A2, Nissan 999MP-TF0870P, Nissan 999MP-ATFD3MP, Land Rover IYK500010, BMW DTF1 83222409710, BMW 83222397244, ATF TF-0870, ATF TF-0753, ATC700, ATC500, ATC450, ATC400, ATC350, ATC300 |
- -68%
Volledig synthetisch, PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S, VOLVO 31492173 (8-Sp, VOLVO 31492172 (8-Sp, Mini Cooper CVT, Citroën EAT8, BMW/Mini GA8F22AW, BMW ATF 7, ATF AW-2 |
- -73%
Jerrycan, Volledig synthetisch, PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S
| Inhoud [liter] | 10 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA 16 350 560 80 (8, VW G 053 001 A2 (8-S, BMW 83222413477 (8-S, VOLVO 31492173 (8-Sp, VOLVO 31492172 (8-Sp, Mini Cooper CVT, Citroën EAT8, BMW/Mini GA8F22AW, BMW ATF 7, ATF AW-2 |
- -61%
Volledig synthetisch, MB 236.82 (A 000 989, BMW 83222305397 (832, ZF TE-ML 11 9HP48
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | MB 236.82 (A 000 989, BMW 83222305397 (832, ZF TE-ML 11 9HP48, ZF S671 090 312, VW/Audi G 060 162 A2, VW/Audi G 060 162 A6, VW/Audi G 060 162 A1, VW/Audi G 055 162, Mopar 68218925AA, Mopar 68157995AB, Land Rover LR023289, Land Rover LR023288, Honda 08200-9170, Fiat 9.55550-AV5, BMW 83222167720, ATF Type 3.1, ATF L 12108, Acura ATF Type 3.0, Acura 08200-9016A |
- -68%
Deels synthetische olie, Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236.
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | Voith H55.6336.3x Ex, VOLVO Trans Oil 9734, DTFR 13C170 (MB 236., Allison TES-389 AA-3, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 25B (ZF0016, ZF TE-ML 20B (ZF0016, ZF TE-ML 14B (ZF0016, ZF TE-ML 04D (ZF0016, Allison C4-32642009, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16R, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, VOLVO 1161621, VOLVO 1161521, Nissan, MB 236.9, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.10, MAN 339 Z2, MAN 339 Z1, MAN 339 V1, GM Dexron® III H, GM Dexron® III F, GM Dexron® II E, Ford MERCON M-940717, Caterpillar TO-2 |
- -76%
Synthetische olie, Renault 7711172225, Renault 7711218368, BMW 83227542290
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | Renault 7711172225, Renault 7711218368, BMW 83227542290, BMW 83220402413, Aisin Warner Automat, Nissan 999MP-MTK00P, Land Rover LR002748, VW/Audi G 055 025 A2, VOLVO 1161540, Toyota 08886-81016, Toyota 08886-01705, Toyota 00279-000T4, Suzuki99000-22800-01, Opel/GM 1940774, Opel/GM 1940771, Mazda K020-W0-049, Matic K, Land Rover LR022460, JWS 3309, GM 9986195, Ford XT-8QAW, Ford WSS-M2C924-A, Ford 1327936, Fiat 9.55550-AV1, ESSO JWS3317 |
- -52%
Volledig synthetisch, PSA AL4 PR 9736.22, Mercedes A 001 989 2, DTFR 13C110 (MB 236.
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | PSA AL4 PR 9736.22, Mercedes A 001 989 2, DTFR 13C110 (MB 236., Alfa 20HP 1489 1900, ZF S671 090 170, VW/Audi G 052 162 A6, VW/Audi G 052 162 A2, VW/Audi G 052 162 A1, VW TL 52162, Renault DP0, Porsche999.917.547.0, MB 236.11, Land Rover STC4863, Jaguar JLM 20237, BMW 83229407807, BMW 83229407765, ATF LT 71141, ATF LA 2634 |
- -63%
