Zastava Zuigerveren
2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 70,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 P, 2. M 1.2 IFU, 1. R 1.2 IF N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 18 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 70,8 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 P, 2. M 1.2 IFU, 1. R 1.2 IF N |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5, 2. NM 1.5, 1. R 1.5 Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 72,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5, 2. NM 1.5, 1. R 1.5 Cr |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 71,2 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.947mm 232 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.947mm 232 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 65 |
| Componentennummer | 3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 NT KV1
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 NT KV1 |
| Standaardmaat |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 65 |
| Componentennummer | 71601, 71595, 71589 |
| Standaardmaat |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 70,8 |
| Componentennummer | 66605, 66604, 66603 |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,40
| Cilinderboring [mm] | 71,2 |
| Componentennummer | 66608, 66607, 66606 |
| Herstelfase | 0,40 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,80 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Componentennummer | 3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 80,40 |
| Componentennummer | 3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 80,60 |
| Componentennummer | 3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -65%
3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 80,80 |
| Componentennummer | 3. 3,94, 2. 2,00, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,80 |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,40 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,80 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,80 |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 70,80 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 71,20 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 71,40 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -65%
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 72,00 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -65%
0,60
| Cilinderboring [mm] | 71,4 |
| Componentennummer | 66611, 66610, 66609 |
| Herstelfase | 0,60 |
- -34%
0,60
| Cilinderboring [mm] | 80,6 |
| Componentennummer | 85230, 71610, 71617 |
| Herstelfase | 0,60 |
0,60
| Cilinderboring [mm] | 80,6 |
| Componentennummer | 71610, 85230, 71617 |
| Herstelfase | 0,60 |
2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 71,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -65%
3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 65,4 |
| Componentennummer | 3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -15%
3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
| Cilinderboring [mm] | 65,6 |
| Componentennummer | 3.947mm 231 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 65,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -52%
3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Nettogewicht [g] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 65,4 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.94 Cr, 2. NM 2.0 P, 1. R1.75 IF Cr |
- -52%
