Volvo Zuigerveren
3. 3S 2 N, 2. NM 1.20 P, 1. R 1.2 PVD
| Nettogewicht [g] | 90 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 79,00 |
| Componentennummer | 3. 3S 2 N, 2. NM 1.20 P, 1. R 1.2 PVD |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 Cr P
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 Cr P |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. SSF 3.0 P, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 Cr P
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,7 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.0 P, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 Cr P |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2.M2.0 IFU Cr P, 1. R 1.75 Cr |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 2.5 IW Mo
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 2.5 IW Mo |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.00 Cr, 2.M1.75 IFU N P, 1. R2.00 IF PVD
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2.M1.75 IFU N P, 1. R2.00 IF PVD |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF2.00 PVD, 2. M1.75 IFU P, 1. R2.00 IF PVD
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,0 |
| Componentennummer | 3. DSF2.00 PVD, 2. M1.75 IFU P, 1. R2.00 IF PVD |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.2 N |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. T 3.5 CrK
| Nettogewicht [g] | 56 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. T 3.5 CrK |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. T 3.5 CrK
| Nettogewicht [g] | 450 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. T 3.5 CrK |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. NM1.95 Cr P, 1. T 2.5 CrK
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 75,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM1.95 Cr P, 1. T 2.5 CrK |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.50 Cr, 2. NM1.95 Cr P, 1. T 3.00 CrK
| Nettogewicht [g] | 41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 75,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.50 Cr, 2. NM1.95 Cr P, 1. T 3.00 CrK |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF2.5 Cr P, 2. NM 1.95 P, 1. T 3.0 CrK
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 75,0 |
| Componentennummer | 3. DSF2.5 Cr P, 2. NM 1.95 P, 1. T 3.0 CrK |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.5mm 423 NT ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 1 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
- -11%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA |
| Standaardmaat |
- -20%
3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 3.5mm 008 CK P KV1, 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -34%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 005IFU P GO13, 1.5mm 001IW CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 82,7 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 005IFU P GO13, 1.5mm 001IW CK P KV4 |
| Standaardmaat |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001 MOL P KV1
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001 MOL P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.5mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 96 |
| Componentennummer | 3.5mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
- -33%
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 87,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR P ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -58%
3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 3.0mm 008 CK P KV1, 2.5mm 231LKZ CRP G12, 1.95mm 050 P F14 |
| Standaardmaat |
- -28%
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
- -30%
