×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Uaz Zuigerveren
Zuigerveren Mahle Original 009 86 N0
3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK
009 86 N0
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 88,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK |
€ 83,79
€ 38,55
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
€ 43,27
€ 17,74
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zuigerveren Goetze Engine 08-138000-00
2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
08-138000-00
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Standaardmaat |
€ 43,14
€ 23,29
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zuigerveren Goetze Engine 08-138006-00
2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
08-138006-00
| Cilinderboring [mm] | 88,4 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
€ 98,66
€ 32,56
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-138008-00
2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14
08-138008-00
| Cilinderboring [mm] | 88,6 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005 P F14 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
€ 43,14
€ 32,78
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Mahle Original 009 86 N1
3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK
009 86 N1
| Nettogewicht [g] | 49 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 88,2 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK |
€ 102,22
€ 41,91
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Mahle Original 009 86 N2
3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK
009 86 N2
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 88,4 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK |
€ 102,22
€ 41,91
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Mahle Original 009 86 N3
3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK
009 86 N3
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 88,6 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0, 1. T 2.5 CrK |
€ 102,22
€ 41,91
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
