Ssangyong Zuigerveren
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr
| Cilinderboring [mm] | 89,9 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr
| Nettogewicht [g] | 45 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 GOE13, 1.5mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 90,9 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 GOE13, 1.5mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 89,9 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 001IF CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 001IF CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 76855, 76854, 76853 |
| Standaardmaat |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,50
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Componentennummer | 80555, 80554, 80553 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -60%
0,70
| Cilinderboring [mm] | 89,7 |
| Componentennummer | 77038, 77037, 77036 |
| Herstelfase | 0,70 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,50
| Gatdiameter [mm] | 89,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,50 |
| Standaardmaat |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 89,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
002 030 2624, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Diameter [mm] | 89 |
| Voor OE nummer | 002 030 2624 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
1.CR2.P3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 3
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 3 |
- -53%
1.CR 2.P 3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 3
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Componentennummer | 1.CR 2.P 3.CR, 1. 2,50 2. 2,00 3. 3 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -53%
3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 GOE13, 1.5mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 91,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 1.75mm 026 GOE13, 1.5mm 001IF NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -64%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 94 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Standaardmaat |
- -17%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -20%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 94,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -20%
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 95 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IF P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 1 |
- -20%
3.0mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 001IF CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 89,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 001IF CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -31%
3.0mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 001IF CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 89,7 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 001IF CR P KV1, 2.0mm 005IF P GOE13 |
| Overmaat [mm] | 0,7 |
3. 3S 3.0, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 N
| Nettogewicht [g] | 54 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 90,9 |
| Componentennummer | 3. 3S 3.0, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 N |
- -61%
3. 3S 3.0, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 91,4 |
| Componentennummer | 3. 3S 3.0, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 N |
- -61%
3. DSF 3.0 N, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF N
| Cilinderboring [mm] | 89,9 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 N, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF N |
- -55%
3. DSF 3.0 N, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF N
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 90,15 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 N, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF N |
- -70%
3. DSF 3.0 N, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Nettogewicht [g] | 140 |
| Cilinderboring [mm] | 90,4 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 N, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF N |
- -70%
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr
| Cilinderboring [mm] | 90,15 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr |
- -52%
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,10 |
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Cr |
- -64%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr
| Nettogewicht [g] | 55 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 89,7 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IF P, 1. R 2.5 IF Cr |
- -48%
3. DSF 4.0 Cr, 2. NM 2.0, 1. R 2.0 Cr
| Cilinderboring [mm] | 94,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. NM 2.0, 1. R 2.0 Cr |
- -13%
3. DSF 4.0 Cr, 2. NM 2.0, 1. R 2.0 Cr
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. NM 2.0, 1. R 2.0 Cr |
- -13%
