Smart Zuigerveren
3. DSF 2 Cr, 2. M 2 P, 1. R 2 IF CrK
| Nettogewicht [g] | 41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2 Cr, 2. M 2 P, 1. R 2 IF CrK |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5 P, 1. R 1.2 CrK P
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 17 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 63,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5 P, 1. R 1.2 CrK P |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD
| Cilinderboring [mm] | 72,20 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 PVD, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.0 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 72,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 PVD, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.0 N |
- -70%
2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 63,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 CR ST |
| Standaardmaat |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE12, 1.5mm 005IF P F14, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 65,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 1.5mm 005IF P F14, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -2%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 66,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -18%
2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 67 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK KV4
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK KV4 |
| Standaardmaat |
2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P KV1, 1.0mm 001 NT P ST
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT ST, 1.2mm 026 P KV1, 1.0mm 001 NT P ST |
| Standaardmaat |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD NTST
| Cilinderboring [mm] | 72,2 |
| Componentennummer | 2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD NTST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 66,75 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 NT ST, 1.2mm 005 NT ST, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5, 1. R 1.2 Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 19 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 66,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5, 1. R 1.2 Cr |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 66,5 |
| Componentennummer | 88406, 88405, 88389 |
| Standaardmaat |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 64049, 61438, 60485 |
| Standaardmaat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 66052, 66049, 66047 |
| Standaardmaat |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 66049, 66048, 66047 |
| Standaardmaat |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 72,2 |
| Componentennummer | 100770000, 100760000, 100750000 |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 72,20 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 63,50 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mit Nifflex ??lring, 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 66,50 |
| Componentennummer | Mit Nifflex ??lring, 3. 2,50, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 0,80, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 0,80, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 0,80, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 0,80, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD
| Cilinderboring [mm] | 72,70 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 Cr, 2. M 0.8 P, 1. R 1.2 N
| Nettogewicht [g] | 73 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 75,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 Cr, 2. M 0.8 P, 1. R 1.2 N |
- -66%
1. CR 2. CR 3. CR, 1. 1,50 2. 1,50 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 65,5 |
| Componentennummer | 1. CR 2. CR 3. CR, 1. 1,50 2. 1,50 3. 2 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 66,5 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50 |
- -54%
1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 66,5 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50 |
- -53%
1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50
| Cilinderboring [mm] | 66,75 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,50 |
| Overmaat [mm] | 25 |
- -53%
