Renault Zuigerveren
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IWU, 1. T 3.0 Cr
| Nettogewicht [g] | 69 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IWU, 1. T 3.0 Cr |
- -82%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 CrK
| Nettogewicht [g] | 49 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 94,4 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 CrK |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 CrK
| Nettogewicht [g] | 89 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Cilinderboring [mm] | 94,8 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 P, 1. T 2.5 CrK |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M2.0 IFU Mo, 1. ET 2.45 CrK
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M2.0 IFU Mo, 1. ET 2.45 CrK |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. SSF 3.0 P, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 Cr P
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,7 |
| Componentennummer | 3. SSF 3.0 P, 2. NM 1.75 P, 1. R 1.5 Cr P |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 4.0 Cr, 2. M 2.0, 1. R 2.0 Mo P
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 86,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. M 2.0, 1. R 2.0 Mo P |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Mo
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 88,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IF Mo |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M2.0 IFU Mo, 1. ET 2.5 CrK
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M2.0 IFU Mo, 1. ET 2.5 CrK |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. U 2.00 P, 2. M 1.75 IFU, 1. ET 2.00 PVD
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,0 |
| Componentennummer | 3. U 2.00 P, 2. M 1.75 IFU, 1. ET 2.00 PVD |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.75 IFU, 1. ET 1.75 PVD
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 1.75 IFU, 1. ET 1.75 PVD |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD
| Cilinderboring [mm] | 72,20 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK
| Cilinderboring [mm] | 76,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 N, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5, 1. R 1.5 Mo
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5, 1. R 1.5 Mo |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5 IFU, 1. R1.5 IF Cr P
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 69,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5 IFU, 1. R1.5 IF Cr P |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. SSF 2.5 P, 2. M1.75 IFU P, 1. ET 3.0 Mo P
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 87,01 |
| Componentennummer | 3. SSF 2.5 P, 2. M1.75 IFU P, 1. ET 3.0 Mo P |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. SSF 2.5 P, 2. M1.75 IFU P, 1. ET 3.0 Mo P
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 87,51 |
| Componentennummer | 3. SSF 2.5 P, 2. M1.75 IFU P, 1. ET 3.0 Mo P |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 IF N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,7 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.5 P, 1. R 1.2 IF N |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 Mo P
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 Mo P |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5 IFU, 1. R 1.2 Mo P
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 69,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.5 Cr, 2. M 1.5 IFU, 1. R 1.2 Mo P |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,25 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R2.0 IF CrK |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.5 Cr, 2. M 1.75 IFU, 1. R2.5 IF Mo P
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 89,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.5 Cr, 2. M 1.75 IFU, 1. R2.5 IF Mo P |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. M 1.2 N |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.50mm 001IF CKP KV1, 2.0mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.50mm 001IF CKP KV1, 2.0mm 005IFU P IKA |
| Standaardmaat |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.50mm 001IF CKP KV1, 2.0mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.50mm 001IF CKP KV1, 2.0mm 005IFU P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IFU P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 69 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 005IFU P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IF CK P KV1, 2.0mm 005IFU P IKA |
| Standaardmaat |
- -20%
3.5mm 008IF PS P KV1, 2.5mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 005IFU NT IKA
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.5mm 008IF PS P KV1, 2.5mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 005IFU NT IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
