Mitsubishi Zuigerveren
3. DSF 2 Cr, 2. M 2 P, 1. R 2 IF CrK
| Nettogewicht [g] | 41 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 83,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2 Cr, 2. M 2 P, 1. R 2 IF CrK |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF2.00 CrK, 2. M 2.00 IFU, 1. T2.50 Crk P
| Nettogewicht [g] | 80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. DSF2.00 CrK, 2. M 2.00 IFU, 1. T2.50 Crk P |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD
| Cilinderboring [mm] | 72,20 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. NM 1.50 Cr, 1. R1.20 IF PVD |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. NM1.95 Cr P, 1. T 2.5 CrK
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 75,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM1.95 Cr P, 1. T 2.5 CrK |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.00 Cr, 2. M 2.00 IFU, 1. ET 2.0 CrK
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 85,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2. M 2.00 IFU, 1. ET 2.0 CrK |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF4.0 Cr P, 2. ET 2.0 Cr P, 1. ET 2.5 N
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Componentennummer | 3. DSF4.0 Cr P, 2. ET 2.0 Cr P, 1. ET 2.5 N |
- -51%
3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 IF Cr
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 Cr, 2. NM 1.2 P, 1. R 1.2 IF Cr |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4 |
| Standaardmaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007IFU CRP KV1, 2.0mm 005 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 80,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007IFU CRP KV1, 2.0mm 005 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE MD103391, 4.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 011IFU CRP GOE13, 2.5mm 007IFU CKP KV1
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Voor OE nummer | OE MD103391 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2mm 011IFU CRP GOE13, 2.5mm 007IFU CKP KV1 |
| Standaardmaat |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 011 CR P GOE13, 2.0mm 007 MO P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,6 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 011 CR P GOE13, 2.0mm 007 MO P KV1 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 MO P KV1, 2.0mm 005 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001 MO P KV1, 2.0mm 005 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1, 2.0mm 005 CR GOE13
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR GOE13, 2.5mm 001 CK P KV1, 2.0mm 005 CR GOE13 |
| Standaardmaat |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK KV4
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU P F14, 2.0mm 001IF CK KV4 |
| Standaardmaat |
2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.5mm 008 CK P KV1, 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.95mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
- -30%
2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CK GOE13, 2.5mm 008 GDC P KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -37%
OE 1110A561, 4.0mm 231 NT ST, 2.554mm 007 NT ST, 2.054mm 007 CR KV1
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Voor OE nummer | OE 1110A561 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 NT ST, 2.554mm 007 NT ST, 2.054mm 007 CR KV1 |
| Standaardmaat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 86 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST |
| Standaardmaat |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE S1110A966, 2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Voor OE nummer | OE S1110A966 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR FE ST |
| Standaardmaat |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF CR FE ST |
| Standaardmaat |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE 23040-42510, 4.0mm 231 CR FE ST, 2.5mm 007 PVD FE G13, 2.0mm 010 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Voor OE nummer | OE 23040-42510 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR FE ST, 2.5mm 007 PVD FE G13, 2.0mm 010 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RI2395, RI2393, RI2391
| Cilinderboring [mm] | 95 |
| Componentennummer | RI2395, RI2393, RI2391 |
| Standaardmaat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RI2377, RI2375, RI2373
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Componentennummer | RI2377, RI2375, RI2373 |
| Standaardmaat | |
| Inmetro gecertificeerd |
- -66%
RI2531, RI2530, RI2529
| Cilinderboring [mm] | 98,5 |
| Componentennummer | RI2531, RI2530, RI2529 |
| Standaardmaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 87423, 60678, 60676 |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,25
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 63047, 63045, 60807 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 85930, 66737, 66736 |
| Standaardmaat |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
