Oliedrukschakelaar online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Oliedrukschakelaar van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
1/8", wit
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, Met schroefverbinding, Zonder afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,4 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPTF, groen
| Schakelpunt [bar] | 0,25 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPTF |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,45 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Wit |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, bruin, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,4 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Met afdichtring, groen
| Schakelpunt [bar] | 0,15 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Groen |
| Lengte [mm] | 45 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Zonder afdichtring, rechthoekig
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Lengte [mm] | 54 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring, wit
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
| Lengte [mm] | 54 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,58 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,42 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,58 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,42 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 45 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, blauw
| Schakelpunt [bar] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, M882369, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | M882369 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 47,29 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M14 x 1,5, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11,8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 2,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 44,8 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, grijs
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,75 |
| Druk (bar) tot | 1,05 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, zwart
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,2 |
| Druk (bar) tot | 1,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, wit
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 1,6 |
| Druk (bar) tot | 2 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, grijs
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,75 |
| Druk (bar) tot | 1 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, M10x1, blauw
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, grijs
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,28 |
| Druk (bar) tot | 0,4 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, bruin
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, grijs, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met kabel, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 51 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 82 00 671 275, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 671 275 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 55 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 53,85 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
