×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mitsubishi Olie aftapplug / carterplug
Olie aftapplug / carterplug Restagraf 221514
M14 x 1,50, Met pakking
221514
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Kopdiameter | 23 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 9,01
€ 9,01
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240015
M14 x 1,5, M14, MN980254
50240015
| Artikelnummer paar | 50240015005 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | MN980254, MN980017, N90813202, N90813201, 1459212 |
| Voor fabrikant | Mitsubishi, Ford, VAG |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
€ 7,36
€ 2,43
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240015005
M14 x 1,5, M14, Ford
50240015005
| Artikelnummer paar | 50240015 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor fabrikant | Ford, Mitsubishi, VAG |
| Sleutelwijdte | 19mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Inbouwplaats | Motor |
€ 8,22
€ 2,63
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240017
M16 x 1,5, M16, 31216539/1218114
50240017
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Voor OE nummer | 31216539/1218114, 016393, 7903075033, 7703075347, 7703075210, 7703075348, A2829900017, 4433916/4405550, M467106, 93198205/9121383 |
| Voor fabrikant | Peugeot/Citroen, Volvo, Mercedes Benz, Renault/Fiat, Opel, Mitsubishi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
€ 13,70
€ 4,38
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240019
M10 x 1,25, M10, SU00100579
50240019
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Voor OE nummer | 30735088, SU00100579, 7703075033, Y40110404, 6G9Q6730AA, 1146063/1451673, 1659073J00, MN982163, 031129, 11137543584 |
| Voor fabrikant | Volvo, Toyota, Renault, Mazda, Ford, Suzuki, Mitsubishi, Peugeot/Citroen, BMW |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 13 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
€ 7,16
€ 2,58
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Swag 33 11 1555
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
33 11 1555
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22,7 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 23 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
€ 7,15
€ 4,86
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Swag 33 11 1561
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
33 11 1561
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 23 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
€ 7,37
€ 4,94
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Blue Print ADBP010024
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
ADBP010024
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Oppervlakte | Geolied |
€ 2,40
€ 2,20
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
