Volkswagen Klopsensor
06A905377A, rechthoekig, zwart
| Voor OE nummer | 06A905377A |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, rechthoekig
| Voor OE nummer | 594623 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
037905377A
| Voor OE nummer | 037905377A |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 3 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
06A905377, zwart, rechthoekig
| Voor OE nummer | 06A905377 |
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
021905377E, wit, Ovaal
| Voor OE nummer | 021905377E |
| Lengte [mm] | 255 |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
06E905376A, groen
| Voor OE nummer | 06E905376A |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, rechthoekig, OE EQUIVALENT, 83.522A2
| Kabellengte [mm] | 170 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 83.522A2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kabellengte [mm] | 793 |
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Rechthoekig
| Voor OE nummer | 12141401238 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Platte stekker, Hoekig, groen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 3 |
Met kabel, Platte stekker, rechthoekig, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 213 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
Groen, OE EQUIVALENT
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
YM21 12A699 BA, 030 905 377 C, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | YM21 12A699 BA, 030 905 377 C |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Rechthoekig, OE EQUIVALENT
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
84.019A2, 89615 05010, 5946 21, 004 153 90 28
| Alternatief artikel | 84.019A2 |
| Flensgat diameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 89615 05010, 5946 21, 004 153 90 28 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kwaliteit | GENUINE |
Rechthoekig, zwart, OE EQUIVALENT
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
