×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Klopsensor online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Klopsensor van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
-
Toon minder Toon meer
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Buick
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Dodge
- Ds
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Geely
- Gmc
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mercedes
- Mercury
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Proton
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Toyota
- Uaz
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
×
Klopsensor Meat Doria 87618
220602A000, Zonder kabel
87618
| Voor OE nummer | 220602A000 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 25,35
€ 16,23
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87643
MD304932, M10x1 mm, Ovaal
87643
| Voor OE nummer | MD304932 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 36,22
€ 36,22
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87647
MD184950, M10x1, Ovaal
87647
| Voor OE nummer | MD184950 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Kabellengte [mm] | 245 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 41,38
€ 41,38
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87651
Zonder kabel, rechthoekig
87651
| Voor OE nummer | 21123855020 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 12,14
€ 11,41
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87657
220601KT0A, Zonder kabel, rechthoekig
87657
| Voor OE nummer | 220601KT0A |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 18,54
€ 18,54
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87661
87661
| Voor OE nummer | 12141487246 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 36,22
€ 36,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 67,92
€ 60,45
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87754
Ovaal
87754
| Voor OE nummer | 60662824 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 25,35
€ 25,35
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87763
06A905377B, zwart, D-vorm
87763
| Voor OE nummer | 06A905377B |
| Lengte [mm] | 280 |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 32,60
€ 25,75
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87766
06B905377A, bruin, Ovaal
87766
| Voor OE nummer | 06B905377A |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 46,54
€ 45,60
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87767
06A905377F, bruin, Ovaal
87767
| Voor OE nummer | 06A905377F |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 32,60
€ 24,13
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87768
Ovaal
87768
| Voor OE nummer | 3925025300 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 35,31
€ 35,31
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87769
392502G100, Ovaal
87769
| Voor OE nummer | 392502G100 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 28,98
€ 28,98
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87772
Zonder kabel, rechthoekig
87772
| Voor OE nummer | 13627598861 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,35
€ 25,10
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87773
Zonder kabel
87773
| Voor OE nummer | 8200789728 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 55,61
€ 55,61
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87774
Grijs, rechthoekig
87774
| Voor OE nummer | 3925037100 |
| Kleur | Grijs |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,35
€ 25,35
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87776
Rechthoekig
87776
| Voor OE nummer | 3925022600 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 13,66
€ 13,66
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87777
M10x1,25
87777
| Voor OE nummer | 3951038021 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 25,35
€ 25,35
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87778
0K2CC18921, rechthoekig
87778
| Voor OE nummer | 0K2CC18921 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 30,83
€ 30,83
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87779
Ovaal
87779
| Voor OE nummer | 3925226870 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 28,98
€ 20,86
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87780
Rechthoekig
87780
| Voor OE nummer | 3925022610 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 40,16
€ 36,54
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87781
Grijs, rechthoekig
87781
| Voor OE nummer | 3925023900 |
| Kleur | Grijs |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 30,89
€ 25,64
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87783
392502B000, Ovaal
87783
| Voor OE nummer | 392502B000 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 47,60
€ 47,60
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87784
393203C000, Ovaal
87784
| Voor OE nummer | 393203C000 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 30,89
€ 30,89
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87785
Rechts, grijs, rechthoekig
87785
| Voor OE nummer | 392503E110 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Grijs |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 47,98
€ 46,54
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87786
Links, zwart, rechthoekig
87786
| Voor OE nummer | 392503E120 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 47,98
€ 39,34
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87787
Ovaal
87787
| Voor OE nummer | 90541521 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 32,60
€ 21,51
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87788
Ovaal
87788
| Voor OE nummer | 9432570 |
| Aantal contacten | 2, 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 68,93
€ 68,93
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87789
Ovaal
87789
| Voor OE nummer | 8961502010 |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 25,35
€ 25,35
Tijdelijk uitverkocht
€ 78,41
€ 78,41
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87791
Piezoelektrische sensor, Zonder kabel
87791
| Voor OE nummer | 13627552114 |
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 20,70
€ 20,70
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Meat Doria 87791E
1920LT, Piezoelektrische sensor, Zonder kabel, OE EQUIVALENT
87791E
| Voor OE nummer | 1920LT |
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 15,67
€ 15,67
Tijdelijk uitverkocht
