Carterpan online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Carterpan van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Alfa Romeo
- Aston Martin
- Audi
- Autobianchi
-
Toon minder Toon meer
- BMW
- Bentley
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Dodge
- Ds
- Fiat
- Ford
- Ford Usa
- Honda
- Hyundai
- Infiniti
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Maserati
- Mazda
- Mercedes
- Mini
- Mitsubishi
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Plymouth
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Subaru
- Suzuki
- Toyota
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
M14x1,5x33, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x33 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25x13, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x13 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25x13, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x13 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.110 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 12 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 6 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 1.2 TDi
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 1.6 / 1.9TDi Aluminum Zonder gat voor oliepeil sensor
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 1.6 / 1,9TDi Aluminum Met gat voor oliepeil sensor
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onderste deel, Met olieaftapschroef, Met gat voor oliestandsensor
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 1.6 TDi / 2.0 TDi
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 2.5 D/TD
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 1.2
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T45, M14 x 1,5
| Sleutelwijdte | T45, 22 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 401 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 1.9 TDi 77 Kw
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 2.3 Met gat voor oliepeil sensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
WP, Aluminium
| Kwaliteit | WP |
| Materiaal | Aluminium |
| Productiedatum vanaf | 09.2003 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 1.4 TFSI 103Kw (CPTA) Onderste Deel
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 3,2 FSi
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 7/97+ 2.4 / 2.8 Met gat voor oliepeil sensor
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 7/97+ 2.4 / 2.8 Zonder gat voor oliepeil sensor
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder boring voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 1.8 110KW AWT
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 9/87+ 316,318 M40 Alumin.
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 03+ 1.6 16V 80Kw
| Voor OE nummer | 98 044 793 80 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER -03 1.8D / 1.9D (XU) -AC
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 1.4 8V
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER ALUMINIUM 1.4 / 1.6
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER 0.6 / 0.7 / 0.8 CDi
| Katalysatortype | Voor voertuigen zonder roetfilter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OLIE KARTER C230,C280,C350 Onderste deel Niet 4-Matic
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
