Volvo Hulpkoppelingscilinder reparatieset
RK38820K, Met zuiger
| Diameter [mm] | 38,1 |
| Voor fabrikantnummer | RK38820K |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
RK38017K, voor stuur links/rechts, Montageset
| Gatdiameter 1 [mm] | 38,1 |
| Voor fabrikantnummer | RK38017K |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Bijkomende artikelen | Montageset |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FAG
| Diameter [mm] | 22 |
| Voor OE nummer | 6843913 |
| Remsysteem | FAG |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RK25800, Zonder zuiger
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Voor fabrikantnummer | RK25800 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -12%
RK20806K, Met zuiger
| Diameter [mm] | 20,64 |
| Voor fabrikantnummer | RK20806K |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -24%
RK22801, Zonder zuiger
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Voor fabrikantnummer | RK22801 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuiger |
- -26%
LOCKHEED
| Diameter [mm] | 22 |
| Remsysteem | LOCKHEED |
- -68%
FAG
| Diameter [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 273733 |
| Remsysteem | FAG |
- -68%
FAG
| Diameter [mm] | 25 |
| Voor OE nummer | 273930 |
| Remsysteem | FAG |
- -69%
- -68%
RK3141, Montageset
| Gatdiameter 1 [mm] | 31,75 |
| Voor fabrikantnummer | RK3141 |
| Bijkomende artikelen | Montageset |
RK31028K, Montageset
| Gatdiameter 1 [mm] | 31,75 |
| Voor fabrikantnummer | RK31028K |
| Bijkomende artikelen | Montageset |
- -7%
RK3145, Montageset
| Gatdiameter 1 [mm] | 31,75 |
| Voor fabrikantnummer | RK3145 |
| Bijkomende artikelen | Montageset |
RK3149K, voor stuur links/rechts, Montageset
| Gatdiameter 1 [mm] | 31,75 |
| Voor fabrikantnummer | RK3149K |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Bijkomende artikelen | Montageset |
- -9%
