Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
2" -10N, 430WGTPZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" -10N |
| Type | 430WGTPZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2" -10N
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" -10N |
| Aantal veren | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
46x50-24N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
46x50-24N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
36x40-18N, 395GTZ
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 36x40-18N |
| Type | 395GTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2"-10N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2"-10N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/2"-10N, 362GTZ
| Diameter [mm] | 362 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 1/2"-10N |
| Type | 362GTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
46x50-24N, 445GTZC, voor voertuigen met wandlerschakelkoppeling
| Diameter [mm] | 445 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Type | 445GTZC |
| Koppeling | Voor voertuigen met wandlerschakelkoppeling |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
36x40-18N, 362WGTB
| Diameter [mm] | 362 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 36x40-18N |
| Type | 362WGTB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2"-10N, 430GTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2"-10N |
| Type | 430GTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1 1/2" 10N, 362WGTZ
| Diameter [mm] | 362 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 1/2" 10N |
| Type | 362WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 3/4"-10N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 3/4"-10N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2"-10N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2"-10N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
36,5x41-24N, 276T
| Diameter [mm] | 276 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 36,5x41-24N |
| Type | 276T |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/8"-10N, 295GSB
| Diameter [mm] | 295 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 1/8"-10N |
| Type | 295GSB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2"-10N, 430WGTZ
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2"-10N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1 3/4"-10N, 395WGTZ
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 3/4"-10N |
| Type | 395WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 1/8"-10N, 295GSPDC
| Diameter [mm] | 295 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 1/8"-10N |
| Type | 295GSPDC |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
36x40-18N, 360CBC
| Diameter [mm] | 360 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 36x40-18N |
| Type | 360CBC |
| Aantal lagen | 9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 20,2x23,2-20N, 200TPB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 20,2x23,2-20N |
| Type | 200TPB |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
41x45-22N, 330TB
| Diameter [mm] | 330 |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 41x45-22N |
| Type | 330TB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, 228VTB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Type | 228VTB |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, 15,6x18,7-14N, 200MTB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 15,6x18,7-14N |
| Type | 200MTB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, 228VTB
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Type | 228VTB |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
50 x 46
| Gewicht [kg] | 11,08 |
| Binnendiameter [mm] | 260 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Nieuw onderdeel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
29,36
| Gewicht [kg] | 2,69 |
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 29,36 |
| Nieuw onderdeel |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1707 287 R
| Buitendiameter [mm] | 362 |
| Voor OE nummer | 1707 287 R |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1703 739
| Buitendiameter [mm] | 395 |
| Voor OE nummer | 1703 739 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 574913 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2 421 930
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 2 421 930 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
81.30301.0611
| Buitendiameter [mm] | 395 |
| Voor OE nummer | 81.30301.0611 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
