×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
×
Koppelingsplaat Sachs 1878 634 287
1 3/4" -10N, 420WGTZ
1878 634 287
| Diameter [mm] | 420 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1 3/4" -10N |
| Type | 420WGTZ |
€ 454,32
€ 454,32
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Febi Bilstein 105027
105027
| Buitendiameter [mm] | 380 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 276,97
€ 276,97
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Febi Bilstein 197732
197732
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 537,24
€ 386,81
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Sachs (ZF Sre) 881861 000087
A10x23x29, PCS 228-S9.3-013, torsiegeveerde gesinterde plaat
881861 000087
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | A10x23x29 |
| Type | PCS 228-S9.3-013 |
| Koppelingsuitvoering | Torsiegeveerde gesinterde plaat |
| Max. overdraagbaar motormoment [Nm] | 600 |
€ 2.049,46
€ 717,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Sachs (ZF Sre) 881864 003106
20,3x22,2-28N, 228C, starre gesinterde plaat
881864 003106
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 28 |
| Spiebaan | 20,3x22,2-28N |
| Type | 228C |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
€ 1.438,96
€ 503,64
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Dt Spare Parts 1.13356
2 jaar garantie
1.13356
| Nettogewicht [g] | 10311 |
| Voor OE nummer | 2899806 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 713,15
€ 249,60
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Dt Spare Parts 15.00183
8-98255-962-1, 2 jaar garantie
15.00183
| Nettogewicht [g] | 2987 |
| Voor OE nummer | 8-98255-962-1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 211,06
€ 73,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Dt Spare Parts 15.00331
8-98164-917-1, 2 jaar garantie
15.00331
| Nettogewicht [g] | 3374 |
| Voor OE nummer | 8-98164-917-1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 629,49
€ 220,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Dt Spare Parts 15.00369
8-98255-139-1, 2 jaar garantie
15.00369
| Nettogewicht [g] | 2980 |
| Voor OE nummer | 8-98255-139-1 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.486,62
€ 520,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Dt Spare Parts 15.00429
1-31240-977-2, 2 jaar garantie
15.00429
| Nettogewicht [g] | 6181 |
| Voor OE nummer | 1-31240-977-2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 2.401,74
€ 840,61
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Dt Spare Parts 19.00146
1601210C2001, 2 jaar garantie
19.00146
| Nettogewicht [g] | 8959 |
| Voor OE nummer | 1601210C2001 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 841,85
€ 294,65
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Dt Spare Parts 2.00206
46x50-24N, 2 jaar garantie
2.00206
| Nettogewicht [g] | 9340 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 430 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.528,19
€ 534,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 188,24
€ 65,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat LUK 318 0001 17
TSFN
318 0001 17
| Diameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 24 |
| Technisch informatienummer | TSFN |
€ 55,16
€ 51,30
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Sachs 1864 002 835
3 jaar garantie, 20,3x22,1-28N, 225B
1864 002 835
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 28 |
| Spiebaan | 20,3x22,1-28N |
| Type | 225B |
€ 110,49
€ 125,95
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Sachs 1878 006 584
46x50-24N, 430WGTZ
1878 006 584
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Type | 430WGTZ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 15,73 |
€ 545,82
€ 491,24
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13031
45mm, 2 jaar garantie
1.13031
| Nettogewicht [g] | 6780 |
| Diameter [mm] | 380 |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 45mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 698,29
€ 279,32
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.62794
45mm, 2 jaar garantie
4.62794
| Nettogewicht [g] | 5952 |
| Diameter [mm] | 380 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 45mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 346,64
€ 142,13
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADM53139
ADM53139
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 116,39
€ 81,47
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
