×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
×
Frictieplaat Blue Print ADM53151
ADM53151
| Gewicht [kg] | 1,492 |
| Buitendiameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 22 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 166,88
€ 128,50
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADM53152
ADM53152
| Buitendiameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 23 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 573,73
€ 378,67
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13104
ADN13104
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 65,93
€ 39,55
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13119
30100-0C412
ADN13119
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Voor OE nummer | 30100-0C412 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 86,56
€ 60,60
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13120
30100-D3601
ADN13120
| Buitendiameter [mm] | 215 |
| Voor OE nummer | 30100-D3601 |
| Aantal tanden | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 61,54
€ 43,69
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13126
30100-05E05
ADN13126
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Voor OE nummer | 30100-05E05 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 85,87
€ 60,11
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13128
ADN13128
| Buitendiameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 83,91
€ 60,42
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13139
ADN13139
| Buitendiameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 162,37
€ 112,03
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13145
ADN13145
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 125,84
€ 88,09
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13148
30100-44B00
ADN13148
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Voor OE nummer | 30100-44B00 |
| Aantal tanden | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 44,82
€ 32,27
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13168
ADN13168
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 126,25
€ 87,11
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13181
ADN13181
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 100,99
€ 70,69
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13182
ADN13182
| Buitendiameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 100,99
€ 70,69
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13189
ADN13189
| Gewicht [kg] | 1,86 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 115,06
€ 63,28
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13191
ADN13191
| Buitendiameter [mm] | 275 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 160,86
€ 110,99
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13192
ADN13192
| Buitendiameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 85,98
€ 45,57
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13193
ADN13193
| Buitendiameter [mm] | 230 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 180,41
€ 92,01
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13195
ADN13195
| Buitendiameter [mm] | 250 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 334,03
€ 223,80
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13197
30100-5F800
ADN13197
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Voor OE nummer | 30100-5F800 |
| Aantal tanden | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 54,89
€ 39,52
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13198
30100-10M01
ADN13198
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Voor OE nummer | 30100-10M01 |
| Aantal tanden | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 46,52
€ 33,49
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADN13199
30100-BN800
ADN13199
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Voor OE nummer | 30100-BN800 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 101,71
€ 71,20
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.67794
022 250 1003, 2 jaar garantie
4.67794
| Nettogewicht [g] | 1325 |
| Diameter [mm] | 228 |
| Voor OE nummer | 022 250 1003 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 154,00
€ 63,14
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.68200
018 250 8903, 2 jaar garantie
4.68200
| Nettogewicht [g] | 1562 |
| Diameter [mm] | 228 |
| Voor OE nummer | 018 250 8903 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 419,14
€ 142,51
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.68201
015 250 1903, 2 jaar garantie
4.68201
| Nettogewicht [g] | 1436 |
| Diameter [mm] | 250 |
| Voor OE nummer | 015 250 1903 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 209,05
€ 85,72
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.68202
015 250 1603, 2 jaar garantie
4.68202
| Nettogewicht [g] | 818 |
| Diameter [mm] | 228 |
| Voor OE nummer | 015 250 1603 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 137,27
€ 56,28
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.69217
000 252 5205, 26,5x29-26N, 2 jaar garantie
4.69217
| Nettogewicht [g] | 1445 |
| Voor OE nummer | 000 252 5205 |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 26,5x29-26N |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 240 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 201,77
€ 64,57
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.71851
024 250 7403, 68x80mm, 2 jaar garantie
4.71851
| Nettogewicht [g] | 7060 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Voor OE nummer | 024 250 7403 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 68x80mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.146,41
€ 298,07
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.71852
024 250 7203, 45x50mm, 2 jaar garantie
4.71852
| Nettogewicht [g] | 8750 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Voor OE nummer | 024 250 7203 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 45x50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.249,03
€ 399,69
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.71853
024 250 4403, 40mm, 2 jaar garantie
4.71853
| Nettogewicht [g] | 6776 |
| Diameter [mm] | 395 |
| Voor OE nummer | 024 250 4403 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 40mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 946,23
€ 293,33
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 4.71855
024 250 8903, 36x40-18N, 2 jaar garantie
4.71855
| Nettogewicht [g] | 7052 |
| Voor OE nummer | 024 250 8903 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 36x40-18N |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 395 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 955,48
€ 305,75
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsplaat Sachs 1864 600 236
Met nevenaandrijving, voor voertuigen met tweeplaatskoppeling, Motorzijde
1864 600 236
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 10 |
| Aandrijfassen/aandrijfassen | Met nevenaandrijving |
| Koppeling | Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
€ 325,27
€ 325,27
Tijdelijk uitverkocht
