×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
×
Frictieplaat Kawe 4648
2" (50,8mm), 430 DZO
4648
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Type | 430 DZO |
€ 763,93
€ 259,74
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4649
40mm, 395 DZO
4649
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 40mm |
| Type | 395 DZO |
€ 601,24
€ 240,50
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4654
1.3/4" (44,45mm), 430 DZO
4654
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Type | 430 DZO |
€ 703,51
€ 281,40
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4655
50mm, 430 DZOX
4655
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Type | 430 DZOX |
€ 970,20
€ 543,31
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4656
1.3/8" (34,92mm), 350 SLC
4656
| Diameter [mm] | 350 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/8" (34,92mm) |
| Type | 350 SLC |
€ 1.274,02
€ 547,83
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4658
50mm, 430 DZO
4658
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Type | 430 DZO |
€ 744,84
€ 320,29
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4664
2" (50,8mm), 430 DZO
4664
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Type | 430 DZO |
€ 630,52
€ 264,82
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4667
1.3/4" (44,45mm), 395 DZO
4667
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Type | 395 DZO |
€ 1.313,07
€ 262,62
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4671
50mm, 430 DZO
4671
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Type | 430 DZO |
€ 630,52
€ 271,12
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4676
50,8 x 10, 430 VZO
4676
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 50,8 x 10 |
| Type | 430 VZO |
€ 630,52
€ 264,82
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4677
1.3/4" (44,45mm), 430 VZO
4677
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Type | 430 VZO |
€ 630,52
€ 308,95
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Kawe 4689
46x50mm, 430 DLO
4689
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50mm |
| Type | 430 DLO |
€ 1.427,70
€ 499,69
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADR163113
77 01 470 246 SK1
ADR163113
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Voor OE nummer | 77 01 470 246 SK1 |
| Aantal tanden | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 82,06
€ 59,08
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADS73109
ADS73109
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 23 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 69,05
€ 49,72
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADS73113
30100KA351
ADS73113
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Voor OE nummer | 30100KA351 |
| Aantal tanden | 23 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 60,35
€ 48,88
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADS73116
ADS73116
| Buitendiameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 105,20
€ 73,64
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADS73124
30100KA412
ADS73124
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Voor OE nummer | 30100KA412 |
| Aantal tanden | 23 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 113,78
€ 79,64
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33101
ADT33101
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 60,51
€ 43,57
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33103
ADT33103
| Gewicht [kg] | 1,300 |
| Buitendiameter [mm] | 224 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 64,49
€ 45,15
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33110
ADT33110
| Gewicht [kg] | 1,016 |
| Buitendiameter [mm] | 212 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 72,71
€ 72,71
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT331102
ADT331102
| Buitendiameter [mm] | 275 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 192,67
€ 132,94
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT331105
ADT331105
| Buitendiameter [mm] | 236 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 148,68
€ 102,60
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT331110
ADT331110
| Gewicht [kg] | 1,340 |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 82,63
€ 104,12
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT331114
ADT331114
| Buitendiameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 38,88
€ 28,37
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33119
ADT33119
| Gewicht [kg] | 0,982 |
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 72,73
€ 29,83
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33126
ADT33126
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 55,64
€ 45,06
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33130
ADT33130
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 48,97
€ 35,26
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33131
ADT33131
| Gewicht [kg] | 2,070 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 129,05
€ 85,17
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33136
ADT33136
| Buitendiameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 75,72
€ 54,52
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33145
ADT33145
| Buitendiameter [mm] | 275 |
| Aantal tanden | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 356,47
€ 270,92
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33149
ADT33149
| Buitendiameter [mm] | 251 |
| Aantal tanden | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 230,01
€ 158,70
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33154
ADT33154
| Buitendiameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 58,76
€ 35,84
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
