Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
23x29-10N, 228C, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29-10N |
| Type | 228C |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
23x29-10N, 240C, 883082 ..., starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29-10N |
| Type | 240C |
| Enkel in combinatie met | 883082 ... |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
21,8x24,2-23N, 240B, starre koppelingsplaat met organische voeringen
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 21,8x24,2-23N |
| Type | 240B |
| Koppelingsuitvoering | Starre koppelingsplaat met organische voeringen |
20,1x22,3-20N, 228B, starre koppelingsplaat met organische voeringen
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 20,1x22,3-20N |
| Type | 228B |
| Koppelingsuitvoering | Starre koppelingsplaat met organische voeringen |
20,1x22,3-20N, 228C, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 20,1x22,3-20N |
| Type | 228C |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
21,8x24,2-23N, 240D, 883082 ..., voor voertuigen met éénplaatskoppeling
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 21,8x24,2-23N |
| Type | 240D |
| Enkel in combinatie met | 883082 ... |
| Koppeling | Voor voertuigen met éénplaatskoppeling |
| Koppelingsuitvoering | Starre koppelingsplaat met organische voeringen |
- -57%
18,3x20,4-24N, 215C, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 215 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 18,3x20,4-24N |
| Type | 215C |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
- -57%
18,3x20,4-24N, 180S, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 18,3x20,4-24N |
| Type | 180S |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
- -60%
23x29-10N, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 23x29-10N |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
- -60%
18,3x20,4-24N, 210S, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 210 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 18,3x20,4-24N |
| Type | 210S |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
23,3x26,3-23N, 240S, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 23 |
| Spiebaan | 23,3x26,3-23N |
| Type | 240S |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
- -56%
- -57%
- -57%
- -56%
- -55%
- -55%
20mm, 190 VLO
| Diameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 17 |
| Spiebaan | 20mm |
| Type | 190 VLO |
- -56%
20,3mm, 180 VLO
| Diameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 20,3mm |
| Type | 180 VLO |
- -56%
20,3mm, 180 VLO
| Diameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 20,3mm |
| Type | 180 VLO |
- -56%
1" (25,4mm), 184 VLO
| Diameter [mm] | 184 |
| Aantal tanden | 13 |
| Spiebaan | 1" (25,4mm) |
| Type | 184 VLO |
- -55%
32mm, 200 SSO
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 32mm |
| Type | 200 SSO |
- -56%
42mm, 225 SSO
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 42mm |
| Type | 225 SSO |
- -56%
25mm, 216 SSO
| Diameter [mm] | 216 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 25mm |
| Type | 216 SSO |
- -56%
40mm, 225 SLO
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 40mm |
| Type | 225 SLO |
- -58%
26mm, 225 SSO
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 26mm |
| Type | 225 SSO |
- -58%
50mm, 225 SSO
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 50mm |
| Type | 225 SSO |
- -56%
42mm, 200 SSO
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 42mm |
| Type | 200 SSO |
- -57%
32mm, 180 SSO
| Diameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 32mm |
| Type | 180 SSO |
- -57%
29mm, 200 SZO
| Diameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 29mm |
| Type | 200 SZO |
- -56%
22mm, 184 SSO
| Diameter [mm] | 184 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 22mm |
| Type | 184 SSO |
- -56%
22mm, 216 SSO
| Diameter [mm] | 216 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 22mm |
| Type | 216 SSO |
- -56%
