×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
×
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30281
2 jaar garantie
2.30281
| Diameter [mm] | 400 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 6757 |
| Voor OE nummer | 1669139 |
| Aantal tanden | 8 |
€ 392,10
€ 160,76
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30286
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
2.30286
| Nettogewicht [g] | 7788 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Voor OE nummer | 85001033 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 569,00
€ 170,71
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30287
2 jaar garantie
2.30287
| Nettogewicht [g] | 7882 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Voor OE nummer | 1521246 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 656,45
€ 256,01
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30288
2" (50,8mm), 2 jaar garantie
2.30288
| Nettogewicht [g] | 8273 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 474,44
€ 132,85
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30290
98mm, 2 jaar garantie
2.30290
| Nettogewicht [g] | 6484 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 98mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 872,81
€ 296,75
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30291
50mm, 2 jaar garantie
2.30291
| Nettogewicht [g] | 8690 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 557,66
€ 228,64
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30293
50mm, 2 jaar garantie
2.30293
| Nettogewicht [g] | 8474 |
| Diameter [mm] | 380 |
| Voor OE nummer | 20507761 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 898,05
€ 350,23
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30297
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
2.30297
| Nettogewicht [g] | 7739 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 20366270 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 726,80
€ 290,71
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30298
50mm, 2 jaar garantie
2.30298
| Nettogewicht [g] | 10822 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 423,52
€ 160,94
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30299
2 jaar garantie
2.30299
| Nettogewicht [g] | 8790 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 807,02
€ 330,87
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30386
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
2.30386
| Nettogewicht [g] | 6000 |
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 891,35
€ 320,88
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30389
50mm, 2 jaar garantie
2.30389
| Nettogewicht [g] | 8723 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 602,76
€ 216,99
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30391
50mm, 2 jaar garantie
2.30391
| Nettogewicht [g] | 8400 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 552,89
€ 199,03
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30394
79mm, 2 jaar garantie
2.30394
| Nettogewicht [g] | 7480 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 79mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 496,91
€ 203,73
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30395
79mm, 2 jaar garantie
2.30395
| Nettogewicht [g] | 6950 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Voor OE nummer | 8172732 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 79mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 474,39
€ 161,29
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30399
46x50mm, 2 jaar garantie
2.30399
| Nettogewicht [g] | 13050 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 1.251,87
€ 563,34
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 2.30430
2''-10N, 2 jaar garantie
2.30430
| Nettogewicht [g] | 6982 |
| Voor OE nummer | 21470392 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2''-10N |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 430 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 2.621,14
€ 340,75
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
€ 228,23
€ 141,50
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105008
81.30301.9249
105008
| Afmetingen in acht nemen | |
| Buitendiameter [mm] | 420 |
| Voor OE nummer | 81.30301.9249 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 234,39
€ 199,23
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105013
105013
| Buitendiameter [mm] | 340 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 163,18
€ 125,65
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105017
105017
| Buitendiameter [mm] | 350 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 490,70
€ 122,68
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105020
105020
| Gewicht [kg] | 6,921 |
| Buitendiameter [mm] | 380 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 331,06
€ 218,50
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105021
105021
| Gewicht [kg] | 5,965 |
| Buitendiameter [mm] | 380 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 212,44
€ 191,19
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105031
1395 703
105031
| Buitendiameter [mm] | 420 |
| Voor OE nummer | 1395 703 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 650,57
€ 169,15
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105034
105034
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 22 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 310,49
€ 183,18
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105044
105044
| Buitendiameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 385,48
€ 227,43
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105048
81.30301.0250
105048
| Gewicht [kg] | 9,746 |
| Buitendiameter [mm] | 420 |
| Voor OE nummer | 81.30301.0250 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 377,39
€ 377,39
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105077
105077
| Buitendiameter [mm] | 380 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 196,96
€ 173,33
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105078
Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling
105078
| Buitendiameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 10 |
| Koppeling | Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
€ 556,60
€ 283,87
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105098
003 250 79 03
105098
| Afmetingen in acht nemen | |
| Buitendiameter [mm] | 420 |
| Voor OE nummer | 003 250 79 03 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 206,26
€ 158,81
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105101
Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling
105101
| Buitendiameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 10 |
| Koppeling | Voor voertuigen met tweeplaatskoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
€ 648,56
€ 233,48
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Febi Bilstein 105107
105107
| Buitendiameter [mm] | 362 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 374,64
€ 232,27
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
