×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
Automerken
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
×
Frictieplaat Blue Print ADT33191
ADT33191
| Buitendiameter [mm] | 211 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 288,60
€ 101,01
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33193
ADT33193
| Buitendiameter [mm] | 237 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 154,42
€ 106,55
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADT33199
ADT33199
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal tanden | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 401,01
€ 268,67
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADU173106
009 250 29 03
ADU173106
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Voor OE nummer | 009 250 29 03 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 60,95
€ 46,92
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADU173107
ADU173107
| Buitendiameter [mm] | 216 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 71,11
€ 51,20
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADU173111
010 250 33 03
ADU173111
| Buitendiameter [mm] | 226 |
| Voor OE nummer | 010 250 33 03 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 69,50
€ 48,65
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADU173115
ADU173115
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 64,59
€ 46,50
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADU173116
ADU173116
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 93,25
€ 65,28
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADV183105
ADV183105
| Gewicht [kg] | 1,099 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 55,70
€ 35,09
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADV183106
ADV183106
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 38,85
€ 31,86
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADV183111
ADV183111
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 57,75
€ 41,59
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADV183133
ADV183133
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Aantal tanden | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 46,80
€ 33,70
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADV183134
ADV183134
| Buitendiameter [mm] | 226 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 167,67
€ 45,27
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADV183138
ADV183138
| Buitendiameter [mm] | 173 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 56,33
€ 37,74
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADV183141
ADV183141
| Buitendiameter [mm] | 216 |
| Aantal tanden | 28 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 171,19
€ 118,12
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADW193106
ADW193106
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 62,90
€ 45,29
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADW193116
ADW193116
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Aantal tanden | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 215,86
€ 99,29
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADW193123
ADW193123
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 95,14
€ 66,60
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADZ93101
8-94259-717-0
ADZ93101
| Buitendiameter [mm] | 215 |
| Voor OE nummer | 8-94259-717-0 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 76,31
€ 54,95
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADZ93102
ADZ93102
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 46,43
€ 33,43
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADZ93123
ADZ93123
| Buitendiameter [mm] | 251 |
| Aantal tanden | 24 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 186,16
€ 128,45
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADZ93126
ADZ93126
| Buitendiameter [mm] | 301 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 239,17
€ 169,81
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADZ93129
ADZ93129
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal tanden | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 336,61
€ 228,90
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Blue Print ADZ93131
ADZ93131
| Gewicht [kg] | 3,400 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal tanden | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 360,23
€ 223,34
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.00096
46x50-24N, 2 jaar garantie
1.00096
| Nettogewicht [g] | 12700 |
| Voor OE nummer | 2899800 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50-24N |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 430 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 4.111,43
€ 1.315,66
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13019
45mm, 2 jaar garantie
1.13019
| Nettogewicht [g] | 9007 |
| Diameter [mm] | 420 |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 45mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 858,28
€ 308,99
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13020
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
1.13020
| Nettogewicht [g] | 7943 |
| Diameter [mm] | 420 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 604,24
€ 235,65
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13021
2 jaar garantie
1.13021
| Nettogewicht [g] | 7777 |
| Diameter [mm] | 420 |
| Voor OE nummer | 1332108 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 413,82
€ 169,67
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13036
45mm, 2 jaar garantie
1.13036
| Nettogewicht [g] | 8131 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 45mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 439,41
€ 180,16
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13300
50mm, 2 jaar garantie
1.13300
| Nettogewicht [g] | 8130 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 2899808 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 524,78
€ 209,91
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13301
45mm, 2 jaar garantie
1.13301
| Nettogewicht [g] | 7361 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 22 |
| Spiebaan | 45mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 419,65
€ 172,06
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Frictieplaat Dt Spare Parts 1.13302
50mm, 2 jaar garantie
1.13302
| Nettogewicht [g] | 7150 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 478,05
€ 196,00
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
