Frictieplaat online bestellen, bespaar tot 60% bij 123autoparts.be
Wij leveren Frictieplaat van hoge kwaliteit tot wel 60% goedkoper dan bij de dealer of autobedrijf.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
-
Toon minder Toon meer
- Aro
- Asia Motors
- Aston Martin
- Audi
- Austin
- Auto Union
- Autobianchi
- BMW
- Bentley
- Borgward
- Bristol
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Carbodies
- Caterham
- Checker
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Dacia
- Daewoo
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- Dodge
- Ds
- FSO
- Ferrari
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gaz
- Geo
- Ginetta
- Glas
- Gmc
- Great Wall
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Innocenti
- Irmscher
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kia
- Ktm
- Lada
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- Lti
- Mahindra
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Moskvich
- Nissan
- Nsu
- Oldsmobile
- Opel
- Peugeot
- Piaggio
- Plymouth
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Ranger
- Reliant
- Renault
- Rolls-Royce
- Rover
- Saab
- Seat
- Skoda
- Smart
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Subaru
- Suzuki
- Talbot
- Tata
- Toyota
- Triumph
- Tvr
- Uaz
- Umm
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Wartburg
- Westfield
- Wiesmann
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 6004 |
| Diameter [mm] | 395 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
ATRA445, 1.1/2" (38,1mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 3450 |
| Diameter [mm] | 330 |
| Voor OE nummer | ATRA445 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.1/2" (38,1mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -73%
2 jaar garantie
| Diameter [mm] | 420 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 7250 |
| Voor OE nummer | 740784 |
| Aantal tanden | 10 |
- -58%
2", 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8750 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 1689109 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 6623 |
| Diameter [mm] | 362 |
| Voor OE nummer | 1703657 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -82%
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 5670 |
| Diameter [mm] | 362 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
2" -10N, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8720 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" -10N |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -81%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 10266 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -88%
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7186 |
| Diameter [mm] | 395 |
| Voor OE nummer | 1703739 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
1.1/2" (38,1mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7300 |
| Diameter [mm] | 362 |
| Voor OE nummer | 1703741 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.1/2" (38,1mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
2" (50,8mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8961 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
1.1/2" (38,1mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 3216 |
| Diameter [mm] | 310 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.1/2" (38,1mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
50 00 677 295, 55mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8915 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Voor OE nummer | 50 00 677 295 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 55mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2" (50,8mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7162 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
54 30 120 506, 55mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8652 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 54 30 120 506 |
| Aantal tanden | 20 |
| Spiebaan | 55mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7500 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -80%
1.1/2" (38,1mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 3501 |
| Diameter [mm] | 310 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.1/2" (38,1mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
50 10 244 043, 1.1/2" (38,1mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 4605 |
| Diameter [mm] | 350 |
| Voor OE nummer | 50 10 244 043 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.1/2" (38,1mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
50 00 677 294, 102mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 6992 |
| Diameter [mm] | 400 |
| Voor OE nummer | 50 00 677 294 |
| Aantal tanden | 8 |
| Spiebaan | 102mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
74 20 846 567, 1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 5347 |
| Diameter [mm] | 362 |
| Voor OE nummer | 74 20 846 567 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
50mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8605 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
50mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 12445 |
| Diameter [mm] | 445 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
46x50mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 12712 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 46x50mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -69%
1.3/4" (44,45mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7130 |
| Diameter [mm] | 420 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.3/4" (44,45mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
45mm, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7453 |
| Diameter [mm] | 420 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 45mm |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
4210 2970, 2" (50,8mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 7800 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 4210 2970 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -63%
5 0037 5057, 2" (50,8mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8859 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 5 0037 5057 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
2" (50,8mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 8064 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -73%
5 0425 6059, 2" (50,8mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 10223 |
| Diameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 5 0425 6059 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 2" (50,8mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
2 jaar garantie, 5 0414 9340
| Diameter [mm] | 430 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 8641 |
| Voor OE nummer | 5 0414 9340 |
| Aantal tanden | 10 |
- -59%
1.1/2" (38,1mm), 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2988 |
| Diameter [mm] | 280 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 1.1/2" (38,1mm) |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -51%
