Dodge Cilinderkop pakking
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,75 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -37%
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
14-10569-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,32 |
| Enkel in combinatie met | 14-10569-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
14-10569-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,42 |
| Enkel in combinatie met | 14-10569-01 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
14-10569-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,52 |
| Enkel in combinatie met | 14-10569-01 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Metaallagen pakking
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 0,4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 97 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Metaallagen pakking
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 0,4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 97 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
14-10491-02, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,75 |
| Enkel in combinatie met | 14-10491-02 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 93,5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaal-elastomeer pakking
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
| Diameter [mm] | 106 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,499 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,400 |
| Montagedikte [mm] | 1,2 |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 906.110 |
| Diameter [mm] | 95 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 1,00 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,91 |
| Montagedikte [mm] | 1,55 |
| Dikte [mm] | 1,55 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 305.430 |
| Diameter [mm] | 82 |
- -20%
Links, +0,5 mm, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,22 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 1,22 |
| Herstelfase | +0,5 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 100,6 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, +0,5 mm, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,22 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 1,22 |
| Herstelfase | +0,5 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 100,6 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 0,9 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 0,9 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 104,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 87,8 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 87,8 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,59 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,69 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
+0,2 mm, Metaallagen pakking
| Montagedikte [mm] | 1,55 |
| Dikte [mm] | 1,55 |
| Herstelfase | +0,2 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 584.500 |
| Diameter [mm] | 84 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Grafiet pakking
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Bouwwijze afdichting | Grafiet pakking |
| Diameter [mm] | 93 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 0,52 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 96,9 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 0,52 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 96,9 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Metaallagen pakking
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 94 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
