Citroën Cilinderkop pakking
Zacht metaal pakking
| Montagedikte [mm] | 1,26 |
| Dikte [mm] | 1,26 |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 73,8 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,605 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,47 |
| Montagedikte [mm] | 1,3 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,655 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,605 |
| Montagedikte [mm] | 1,35 |
| Dikte [mm] | 1,35 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,705 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,655 |
| Montagedikte [mm] | 1,4 |
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -19%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,755 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,705 |
| Montagedikte [mm] | 1,45 |
| Dikte [mm] | 1,45 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,6 |
| Dikte [mm] | 1,6 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,65 |
| Dikte [mm] | 1,65 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,127 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,028 |
| Montagedikte [mm] | 0,72 |
| Dikte [mm] | 0,72 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 374.240 |
| Diameter [mm] | 70,6 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,227 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,128 |
| Montagedikte [mm] | 0,82 |
| Dikte [mm] | 0,82 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 374.240 |
| Diameter [mm] | 70,6 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,327 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,228 |
| Montagedikte [mm] | 0,92 |
| Dikte [mm] | 0,92 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 374.240 |
| Diameter [mm] | 70,6 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,875 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,826 |
| Montagedikte [mm] | 1,4 |
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 330.390 |
| Diameter [mm] | 75 |
- -20%
+0,2 mm, Zacht metaal pakking
| Dikte [mm] | 1,47 |
| Herstelfase | +0,2 mm |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 73,5 |
- -22%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 0,8 |
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,55 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,51 |
| Montagedikte [mm] | 1,26 |
| Dikte [mm] | 1,26 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,59 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,55 |
| Montagedikte [mm] | 1,3 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 1,46 |
| Dikte [mm] | 1,46 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 1,62 |
| Dikte [mm] | 1,62 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 152.550 |
| Diameter [mm] | 84 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,60 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,55 |
| Montagedikte [mm] | 1,25 |
| Dikte [mm] | 1,25 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,75 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,71 |
| Montagedikte [mm] | 1,4 |
| Dikte [mm] | 1,4 |
| Aantal inkepingen/gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
+0,2 mm, Metaallagen pakking
| Montagedikte [mm] | 1,57 |
| Dikte [mm] | 1,57 |
| Herstelfase | +0,2 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 79,7 |
- -22%
+0,2 mm, Zacht metaal pakking
| Montagedikte [mm] | 1,47 |
| Dikte [mm] | 1,47 |
| Herstelfase | +0,2 mm |
| Bouwwijze afdichting | Zacht metaal pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 73,8 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,71 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,67 |
| Montagedikte [mm] | 1,39 |
| Dikte [mm] | 1,39 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 582.630 |
| Diameter [mm] | 84 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,75 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,71 |
| Montagedikte [mm] | 1,44 |
| Dikte [mm] | 1,44 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 582.630 |
| Diameter [mm] | 84 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,65 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,61 |
| Montagedikte [mm] | 1,3 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -22%
Metaallagen pakking
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,71 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,66 |
| Montagedikte [mm] | 1,35 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.551 |
| Diameter [mm] | 86 |
- -22%
Metaallagen pakking
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 262.820 |
| Diameter [mm] | 83 |
- -22%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,570 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,521 |
| Montagedikte [mm] | 1,15 |
| Dikte [mm] | 1,15 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 733.100 |
| Diameter [mm] | 87,1 |
- -21%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 3 |
| Montagedikte [mm] | 1,7 |
| Dikte [mm] | 1,7 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.400 |
| Diameter [mm] | 78 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,7 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Montagedikte [mm] | 1,37 |
| Dikte [mm] | 1,37 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 79,7 |
- -19%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,50 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,45 |
| Montagedikte [mm] | 1,25 |
| Dikte [mm] | 1,25 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 86,5 |
- -20%
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,55 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,50 |
| Montagedikte [mm] | 1,3 |
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 86,5 |
- -20%
