Nissan Brandstof toevoermodule
72944AS, 17040-4EA0A, GENUINE
| Alternatief artikel | 72944AS |
| Voor OE nummer | 17040-4EA0A |
| Kwaliteit | GENUINE |
72950AS, 17040-4EA1A, GENUINE
| Alternatief artikel | 72950AS |
| Voor OE nummer | 17040-4EA1A |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch
| Druk (bar) | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 5 |
Electrisch, Diesel, voor voertuigen zonder standkachel
| Druk (bar) | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder standkachel |
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
In de brandstoftank, Met brandstoftoevoermodule
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
Electrisch, IAM
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 6 |
| Versie | IAM |
170405M300, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 170405M300 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Electrisch, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 8200155188 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
1704200QAD, Electrisch, multi point Injectie, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 1704200QAD |
| Werkwijze | Electrisch |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Electrisch, Diesel
| Voor OE nummer | 8200084183 |
| Druk (bar) | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
Electrisch, Diesel, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 8001063781761 |
| Druk (bar) | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
170401KA0A, Electrisch, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 170401KA0A |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 65 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Aantal leidingen | 1 |
170409U01C, Electrisch, multi point Injectie, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 170409U01C |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 65 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Aantal leidingen | 1 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
17040BN805, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 17040BN805 |
| Druk (bar) | 3,3 |
| Aantal [l/h] | 50 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
Multi point Injectie, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 0580314063 |
| Druk (bar) | 3,3 |
| Aantal [l/h] | 50 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Diesel
| Voor OE nummer | 8200193062 |
| Brandstoftype | Diesel |
17040JD01A, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 17040JD01A |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Aantal [l/h] | 80 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
17040JD00A, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 17040JD00A |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Aantal [l/h] | 80 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
17040AV710, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 17040AV710 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Aantal [l/h] | 35 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
17040BN800, multi point Injectie
| Voor OE nummer | 17040BN800 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 90 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
170401KC0D, Electrisch
| Voor OE nummer | 170401KC0D |
| Druk (bar) | 5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 125 |
172025557R
| Voor OE nummer | 172025557R |
| Druk (bar) | 4 |
| Inhoud brandstoftank | 100 |
| Aantal [l/h] | 120 |
172026063R
| Voor OE nummer | 172026063R |
| Druk (bar) | 3 |
| Inhoud brandstoftank | 80 |
170401HJ0B
| Voor OE nummer | 170401HJ0B |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Aantal [l/h] | 60 |
| Aantal leidingen | 3 |
170401HJOB, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 170401HJOB |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Aantal [l/h] | 60 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
170403VD0A
| Voor OE nummer | 170403VD0A |
| Aantal contacten | 4 |
